Nulljungfraujoch, همچنین شناخته شده به عنوان 'برتر اروپا'، متر بالاترین ارتفاع راه آهن ایستگاه در 3454 اروپا است.

لکه تعطیلات بزرگ و زیرساخت های گردشگری در سطح جهانی و دسترسی آسان از تمام نقاط جهان، با هم تشکیل گردشگری ایالات متحده. لذت بردن از اقامت لوکس در هتل پنج ستاره palatial مانند "دریاچه قصر' در Udaipur یا خدمتکار قصر Bhawan در jodhpurs; حیات وحش صفری در هوا یا جیم کوربت پارک ملی. D'Estess ویلا هتل دریاچه Cosmo ایتالیا d'Este ویلا در دریاچه Cosmo در ایتالیا واقع شده است. 1038 متر قد بلند ایستاده، آن است که در شهرستان کری قرار دارد. درباره آنچه که شما می توانید و نمی تواند ایستاده است و شما باید فقط خوب است، اگر نه کاملا خوشحال است. Jungfraujoch همچنین به عنوان شناخته شده 'بالا اروپا'، اروپا به بالاترین ارتفاع ایستگاه راه آهن در 3454 متر است. بچه ها کمی مسن تر نیز برخی از مینی گلف در پارک Dido لذت ببرید. موزه های با شکوه مانند موزه لوور موزه عروسک، موزه جعلی مکان اصلی جاذبه هستند. رجیس لهاسا هتل پنج ستاره لوکس در تبت، چین است.

شیلا وظیفه رایگان در Phuket(Hotel Shilla) شیلا وظیفه رایگان در پوکت هتل شیلا duty-free اولین فروشگاه خارج از فرودگاه است. شیلا هتل در حال حاضر رسانه های در فرودگاه چانگی سنگاپور و فرودگاه بین المللی ماکائو عمل می کند. عملیات های خارج از کشور خود را بیش از 15 درصد از کل درآمد. خروجی پوکت فاصله 15 دقیقه از جاذبه های توریستی معروف توچال ساحل Patong و شهر پوکت است. خروجی دو طبقه، 25,000 فوت مربع شامل یک کافه و رستوران برای گردشگران. این شرکت گفت: در حال حاضر در باز نرم با مارک 400 با افتتاح بزرگ در ماه دسامبر با 50 پخش اضافی و برندهای طلا و جواهر آمده است. فروشگاه توسط GMS وظیفه رایگان، سرمایه گذاری مشترک بین هتل شیلا و تایلند شرکت گالری جواهرات و بازار افتتاح شد. در حالی که شرکت های تایلندی برای یافتن منابع و بازاریابی محصولات محلی هتل شیلا نظارت عملکرد کلی خروجی پوکت. شیلا هتل گسترش عملیات خارج از کشور، با شاخه های دیگر ژاپنی در آثار برای 2017، با توجه به شرکت شتاب است. خروجی ژاپنی پروژه مشترک با اپراتور فروشگاه Takashimaya و اصلی دارایی های شرکت، در فروشگاه Takashimayas شاخص در بخش خرید شینجوکو باز خواهد بود. توسط هو جونگ وون (hjwon@heraldcorp.com)

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://m.koreaherald.com/view.php?ud=20161120000263

لکه تعطیلات بزرگ و زیرساخت های گردشگری در سطح جهانی و دسترسی آسان از تمام نقاط جهان، با هم تشکیل گردشگری ایالات متحده. طراحی شده توسط معمار آمریکایی اسرائیلی Sadie موشه، گسترش به حدود 150 متر و بزرگترین استخر در ارتفاع بزرگ اعتقاد بر این است. خیابان ها همیشه زنده با موسیقی، آتش بازی و جشن هستند. زمستان هم به لذت بردن از برخی از بزرگ، با بسیاری از رشته کوه های اطراف که ارائه این ورزش تفریحی اسکی. قمار شناخته شده Bellagio، قصر سزار عزیز دردانه را, Venetian, Nugget طلایی به نام چند. Fasano هتل Fasano هتل ریودوژانیرو، برزیل واقع شده در قلب ریو دو ژانیرو و مشرف به کوه کله قند معروف. منزوی سواحل هتل های بیش از حد آب و فضای آرام شما می دید در بوکا جزیره ای در اقیانوس آرام است. Regis, تبت منبع تصویر: استن وود، هتل ها خیابان. که دقیقا چه چیزی باعث به ساحل جنوبی یکی از مکان های مناسب آن است. اگر شما در حال برنامه ریزی برای سفر هند در تابستان شما لکه های سرد را در هیمالیا برفی مانند Simla زولو Manali علی Gangtok ارل گری یا میسوری به سر کنید.