Nullاگر چه آن را هزینه حداقل $1،000 می وجود دارد و عقب، پس شما زمین را به قیمت پایین سنگ در تقریبا همه چیز انتظار.

The.onsoon فصل از جولای تا نوامبر، بنابراین می توانید آن را کاملا مرطوب و آب و هوا ممکن است uncomfortably گرم و مرطوب برای کسانی که به آن عادت کرده است. با وجود این، تایلند اقتصاد همچنان به رشد با توجه به صنعت گردشگری قوی خود. این مرکز تایلند کسب و کار اقتصادی و توسط خانه خانواده و معابد منتقل می کند امور سیاسی اما قایق سواری در شهر "مشتاق" یا کانال ها، شما یک نگاه اجمالی به زندگی روزمره مردم تایلند به عنوان. به کسی که وجود دارد صحبت شده است به کسی که وجود برنامه ریزی سفر خود را سفارشی ساخته شده توسط یکی از متخصصان تایلند ما تماس در سفر خود را به طور کامل به برنامه ها، منافع و بودجه متناسب با 1-855-838-2115 آغاز شده است سخن گفت. اقامتگاههای تفریحی سواحل بکر، گرمسیری تایلند و بهترین تعطیلات ساحل تایلند همیشه جذب می کند به مسافران شده است. مشاورین شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی. بانکوک عظیم Chatuchak بازار کلان شهر فراموش نشدنی با مناظر عجیب و غریب و بوی پر است. لطفا توجه داشته باشید که سن قانونی آشامیدنی در تایلند 20 است. جنگل و رودخانه ها و کلبه بامبو و چوب ساج خانه معمولا اینجا دیده می شود و پرندگان و دیگر حیوانات زندگی فراوان هستند.

عجب هواپیمایی است رفت و برگشت پرواز از نیویورک به ریکیاویک از 650 دلار. چند روز سال نو بسته حدود $996-2,240 دلار و شامل فعالیتهای مانند غوطه ور شدن در چشمه های معدنی زمین گرمایی، یخچالهای طبیعی تور و تماشای آتش بازی و شفق شمالی. اقامت در ریکیاویک در سمت pricier هزینه بیش از $200 هر شب هستند. برای صرفه جویی در پول شما ممکن است بخواهید برای پرش سال نو تورهای گران و پخش citys نمایش آتش بازی سالانه توسط ساکنان قرار داده. 3-بانکوک، تایلند بانکوک شهر مقرون به صرفه به حلقه در سال جدید است. اگر چه آن را هزینه حداقل $1،000 برای بدست آوردن وجود و دوباره هنگامی که شما زمین، انتظار برای دیدن قیمت پایین سنگ در تقریبا همه چیز. هتل متوسط 6.67 $ در هر شب. حمل و نقل، وعده های غذایی و سرگرمی فقط ارزان قیمت هستند. رودخانه Chaophraya محبوب به حلقه در سال جدید است. شما می توانید کتاب کروز شام با غذاهای دریایی شام باز نوار موسیقی زنده و آتش بازی برای زیر 100 دلار.

Http://www.philly.com/philly/business/transportation/Affordable-Last-Minute-New-Years-Eve-Destinations.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

'صرفه جویی چهره"نیز بخش مهمی از بودن تایلندی است و این شامل آرام باقی مانده، نه خلق و خوی خود را از دست دادن و اجتناب از رویارویی به طور کلی. Massa مرد غذا کاری Kaeng Matsaman A با ریشه های اسلامی، کاری پر کردن این به طور سنتی شیر نارگیل و سیب زمینی و گوشت گاو و برگ سرخ و بادام زمینی اگر ماندن در ساحل و یا در یکی از جزایر، حتما بسیاری از وفور از غذاهای دریایی تازه را در ارائه ویژگی های. سال سیام تایلند تنها جنوب شرق آسیا باقی مانده کشور از لبه، اروپا باقی می ماند. تایلند شمال، شرق و غرب را از نوامبر تا فوریه است هنگامی که هوا سرد و خشک کن شده است. این راهنمای بیشتر عمیق چه شما میتوانید به بینید و تجربه در این کشور متنوع delves. شهر مانند بانکوک و چیانگ مای بازار شب جالب است که ارزش بازدید دارند. ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. Cruising در جنوب شرق آسیا ارائه می دهد فرصت برای استراحت و زندگی روزمره، مناظر و حیات وحش. مارس تا ژوئن کمتر خیس است اما گرمترین زمان از نظر درجه حرارت است. چرا ما را انتخاب کنید: ما ارائه خدمات شخصی سفر برنامه ریزی را به رویاها و آرزوها تحقق یابد.