Nullدر طرف دیگر غیر روحانی در پوکت گاو کوهان دار جزایر گاو کوهان دار مائو کخ کخ مائو نيكل و Nakha.

Phuket.s خدمت توسط فرودگاه بین المللی پوکت درباره درایو 45 دقیقه از ساحل Patong و شهر پوکت. حمام بزرگ نیست. ما باید به بررسی مالکیت بیش از 70 میلیون و آنها همه از واقعی، تایید مهمان. اینجا بالا ده بوتیک هتل/تفریحی در این جزیره به عنوان انتخاب شده توسط متخصصان صنعت. جنوب ساحل Patong هارون ساحل – شهر بسیار ساکت تر با مغازه ها و رستوران ها و کافه است که به طور خاص به گردشگران تهیه شده است. ماریوت اطلاعات اختصاصی ما با هزاران هتل برای دریافت بهترین معاملات مذاکره است. هتل در ساحل در پوکت اسکان خواستار ترین، اما قیمت برای این لوکس قابل توجهی متفاوت است. خوان آبگرم برای کمک به شما کشف قناعت کل در طول اقامت خود اختصاص یافته است.

هنگامی که زمان خود را برای خواب به اتاق خواب foundupstairs از طریق راه پله aspiral. سقف کاهگلی است و طوری ظاهر ماهتاب از آنها، بسیاری از رشد جنگل اصلی leftundisturbed شده است بوسیله این جادو. پلکانی به سوی بهشت: داخل یکی از ویلاها منجر معمار هامفری مایل با بامبو متخصص Chiko Wirahadi معماران و شخصیت Ketut ایندرا Saptura تشکیل theinnovative تیم معماری. Villashave شده ساخته شده از چوب خیزران و alangalonggrass با طراحی پایدار در خط مقدم پروژه. مواد - معمولا مربوط به قابلیت "برهنه پا" (من جرات آن را می گویند سبک هیپی) ساختمان، beencrafted با agroundbreaking چشم منجر به طراحی لبه acutting است. بازیافت چوب ساج گدازه سنگ، چوب خانه، و برنز اضافه کردن به کیفیت بافت و سطح شیب دار بالا عامل تجمل. اثر به تمام براق و مدرن و بسیار تاثیر گذار است. Cempedak جزیره اساس حدود 50 مایل دور از سنگاپور در دریای جنوب چین رفت و آمد مکرر ارائه می دهد دیکسون است جشن مطرح تجمل سبک اما پایداری در خط مقدم قرار داده است. هر یک از استخر شیرجه رفتن, به عنوان مثال، aremaintained با آب نمک غلیظ تولید شده توسط فرایند نمک زدایی استفاده برای تبدیل آب دریا به آب آشامیدنی برای رفت و آمد مکرر. رستوران باز کردن haswalls آشپزخانه ساخته شده از گرانیت salvaged محلی و جزیره باغ فاضلاب، رشته تخت با گیاهان پاپیروس و Poaceae چمن پر. هنگامی که عبور فاضلاب از طریق ریشه این گیاهان آنها استخراج سموم و بنابراین می توان آن را مورد استفاده مجدد قرار برای آبیاری آب تمیز. مشاهده نوآورانه: نگاه همه ویلا را به اقیانوس برجسته محل است مودی، سیاه و سفید بامبو، دو طبقه نوار--تنظیم آن به محل aninspiring جرعه sundowner هنگامی که آن را باز می کند.

Http://www.forbes.com/sites/angelinavillaclarke/2016/12/09/the-three-exotic-hotels-to-put-on-your-bucket-list-for-2017/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

Patong. بیشتر محل امکانات و کارمندان عالی واقع در شهر کامپالا ممنوعیت این رفت و آمد مکرر لوکس است سکته 1.2 کیلومتر 1.9 از سونامی یادبود و در عرض 3 دقیقه 5 کیلومتر پوکت... بیشتر "مکان بزرگ. ویلا استخر beachfront ارائه دسترسی مستقیم به ساحل یانگ Na بکر. در طرف دیگر پوکت جزایر کخ مائو گاو کوهان دار، دراز کخ مائو نيکل و Nakha گاو کوهان دار. مک: صفری. و یا چرا به سادگی فوکت، زندگی شب پر جنب و جوش در Patong Beach را لذت ببرید تصاویر اتاق به اتاق واقعی دریافت مربوط نیست ممکن است. تصاویر اتاق اتاق نرخ & دسترسی ممکن است مربوط به اتاق واقعی دریافت کرده را بررسی کنید. PriceFinder ابزار رزرو هتل نهایی بررسی صدها سایت برای کمک به شما در پیدا کردن پایین ترین قیمت است. © 2016 مشاورین LLB کلیه حقوق محفوظ است. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم.