Koh Larn (جزیره مرجانی) اگر شما علاقه داشتن برخی از جزیره رقص، Koh Larn می سازد برای بزرگ روز سفر برای تمام خانواده.

کشف کوچه و خیابان است که به انتظارنشسته بودند با مغازه ها ترکیدن با گردنبند طلا بروچس حلقه النگو و گوشواره های باریک. ساخته شده در 1787 فورت آل فهيدی خانه موزه دبی. توسط صفحه نمایش متناوب از طلا و طلا خیره شدن است! یارو بهشت این خوبی انجام از طریق برخی از تکنیک های بسیار نوآورانه و واقعیت است که سایت خود را بسیار بزرگ با مقدار زیادی از اتاق به گسترش است. یارو بهشت ارائه می دهد مجموعه گسترده ای از فعالیت ها و سرگرمی برای دو ساعت قبل از هاوایی بوفه شام و بهشت یارو اغراق ' آنفولانزا maika دیسک رولینگ استون - بازی از مهارت و جسارت در بهشت لوآو یارو. آنها با هتل 3 برای مسافر بودجه می آیند تا. مسجد جمیرا: به طور معمول هیچ کس که مسلمانان را در هر مسجد مجاز اما مسجد جمیرا تنها مسجد که باز برای بازدید کنندگان غیر مسلمان است. من قبلا لوآو دو در اوآهو شرکت داشتند و بسیار ناامید شد.

توقف توسط موزه خرس عروسکی که به حیوانات 1000 فوت و در سفری غیر منتظره ترین تاریخ و فانتزی. 6. Koh Larn (جزیره مرجانی) اگر شما علاقه داشتن به برخی از جزیره رقص، Koh Larn برای سفر روز بزرگ برای تمام خانواده می سازد. دروغ گفتن فقط 7 کیلومتر سواحل، جزیره ورزشی 6 سواحل و بازدید کنندگان ارائه می دهد فضل زیبا سواحل شنی و آب روشن و باور نکردنی از نمایش منظره و غروب خیره کننده. منبع وجود دارد بسیاری از فعالیت های خانواده در جزیره از جمله طناب چتربازی، جت اسکی، پیاده روی، شنا، قایق موز، ماهیگیری، غواصی، و لذت بردن از است. دو راه برای رسیدن به این جزیره وجود دارد: توسط کشتی، سفر به جزیره مرجانی 45 دقیقه طول می کشد و یا کرجی 15 دقیقه طول می کشد. نکته اینجاست: با بچه ها به پاتایا نیاز نداشتن همه فعالیت های متناسب با بچه ها رفت و آمد. بسیاری خانواده دوستانه پاتایا استراحتگاه (بیشتر در مورد آنها بیشتر پایین در پست) offerbabysitting خدمات طوری که پدر و مادر می تواند لذت بردن از تعطیلات نگران آزاد و صرف برخی از زمان دور از بچه ها بیش از حد. بنابراین پدر و مادر می تواند دزدکی حرکت دور به افراط در برخی از فعالیت های کارآفرینی است که پاتایا ارائه کرده است: رفتن آفرود با ماجراهای جنگل پاتایا تی جیغ زدن در بالای ریه توسط جهش خاموش با پاتایا Bungy پریدن یا آهنگ با پاتایا توالت جاده سریع السیر فروغ! SOare پمپ همه شما را به برنامه بعدی تعطیلات ساحل خود را در پاتایا?

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.cheekiemonkie.net/2015/10/Pattaya-activities-resorts-for-kids.html

فعالیت های سرگرم کننده بزرگ مواد غذایی و بهترین لوآو نشان می دهد. یارو بهشت لوآو لوکس تجربه برتر است. زمانی که شما اقامت دبی من کاملا این جاذبه های توصیه می کنیم. 1. آنها با هتل 3 برای مسافر بودجه می آیند تا. برجسته عمده ای از دبی موزه آثار باستانی از گورهای حفاری سازهای هستند. لوآو به دنبال سنت کهن نه تنها جشن مجلل بلکه هنر و صنایع دستی، بازی ها از مهارت, آهنگ, رقص و سلام از هاوایی. بازار امارات: بزرگترین مرکز خرید در خاور میانه مسکن خاور میانه اولین پیست اسکی داخل سالن 400 متر و با استفاده از 6000 تن از برف. بنابراین چالش واقعی رو به صاحبان لوآو یارو بهشت نحوه رسیدگی جمعیت بزرگ و هنوز در راه است که هر مهمان احساس می کند که آنها به حال یک تجربه خوب لوآو انجام است. ساخته شده در 1787 فورت آل فهيدی خانه موزه دبی.