1-1.5 ساعت بعد.

ما امیدواریم که که هر مسافر زمان زیادی مثل ما داشته باشد، این دلیل که ما شرکت تور ما شروع کرده اند. لطفا با پر کردن فرم زیر را با اطلاعات شخصی شما. مهم: نام و محل هتل خود را بنویسید. هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه. "حتی اگر شما مهمان در پوکت برزیلی محفوظ باشد می تواند" •Chang سدیم خلیج "جیمز باند" فی فی جزایر "Early Bird X-بزرگ" جزایر •Similan "Early Bird" •Kradan e Moog جزیره •Surin جزایر grok جزایر •Kam جزایر لذت اصلی باند و فراتر از تور چانگ Na خلیج تور به ارمغان می آورد شما در وسط مناظر چشم انداز خیره کننده Na Phang خلیج تایلند. این شرکت با بهترین قیمت ها در بسیاری از مناطق ديدني و انتخاب بسیار خوبی است. کوه های سنگ آهک و جزایر mangroves و آب زمرد سبز احاطه شده. ادامه مطلب... در Phang آنگا بی تفاوت شکل کوه جزایر دریاچه ها و غارهای بسیاری وجود دارد. فقط این پرونده را باز، شما اطلاعات بیشتری بدست آورید. لطفا با پر کردن فرم زیر را با اطلاعات شخصی شما. مهم: نام و محل هتل خود را بنویسید.

گیاهی حمام سونا گیاهی هستند چیزی است که شما در جنوب شرقی آسیا (من تجربه اول من در شایستگی muong وت Noi لائوس) و همچنین تایلند. در حالی که آنها می تواند برخی از گوگل جستجو، شما برخی از امکانات اساسی محلی را پیدا کنید. آنها اتاق بخار است که استفاده از برخی از گیاهان دارویی برای سم زدایی است. آن کاملا طراوت. برای دیدن نحوه انجام آن را در جنوب شرق آسیا, سازمان دیده بان ویدیو بالا. هزینه: 70 baht / 2 دلار. محل سکونت: هستند تعداد انگشت شماری در سراسر پوکت و شما می توانید آنها را در برخی از رفت و آمد مکرر و چشمه های معدنی. محلی دوست من به یکی از محلی که او بازدید دوست گرفت. 6. تایلندی ماساژ به گرفتن ماساژ تایلندی در تایلند است داده می شود. ماساژ در تایلند هستند به طور کلی کامل بدن و دقیق.

Http://grrrltraveler.com/phuket-2/things-to-do-in-phuket-phuket-travel-guide/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

مالیات، هزینه ها برای محتوای معاملات شامل نمی شود. بسته به محل رفت و آمد مکرر، شرایط آب و هوایی در روز تور و ترافیک، شما به شما رفت و آمد مکرر حدود 1 تا 1.5 ساعت پس از ترک مارینا Phuekt سلطنتی خواهد رسید. ادامه مطلب... هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه. صخره لوده وار – بهترین و جالب ترین محل برای غواصی با صخره های رنگارنگ و ماهی. لطفا اجازه دهید ما چگونه ما می تواند افزایش سفر خود را, ما به شما در هر روز ما می توانیم کمک هستند. بسته به محل رفت و آمد مکرر شما شرایط آب و هوایی و ترافیک در روز تور شما شما را به رفت و آمد مکرر شما حدود 1 تا 1.5 ساعت بعد خواهد رسید. این شرکت با بهترین قیمت ها در بسیاری از مناطق ديدني و انتخاب بسیار خوبی است. یک hotels2Thailand دیگر خوب است اما باید همه چیز... یکی در دریای Krabi است و یکی دیگر را در چانگ سدیم خلیج است.