تنها 10% * از مسافران می گوید که ساقی و دربان خدمات است ضروری به لذت بردن از خود سفر تجربه در 2017.

قیمت از آن مورد 20 حمام در بطری. گویش های مختلف چینی چینی جامعه قومی با Teochew گویش غالب در بانکوک چینی در حال صحبت هستند و سخنرانان کانتونی همچنین اقلیت قابل ملاحظه در میان جامعه چینی تشکیل. نفع مسافران در پروازهای بین المللی پس از رسیدن که قصد پرواز به مقصد دیگری با استفاده از خطوط هوایی بودجه، اتوبوس شاتل است که فرودگاه Suvarnabhumi بانکوک را با بودجه ترمینال در دان Mueang فرودگاه متصل است. مهمانخانه معمولا ارزان ترین گزینه، آنهایی که پایه 100-200 والا مقام در هر اتاق در هر شب 100 و یا کمتر برای تخت خوابگاه هزینه. ساحل شن و ماسه سفید این است که در آن مردم از سراسر جهان جمع به زمان بزرگ است. این کمک می کند تا بدن تجدید، پوشش در معده و در بهبود زخم کمک می کند. به عنوان مثال، زن تایلندی است که شما فقط برای اولین بار برگزاری یکی از چیزهایی که شما باید انجام است. برای مثال، راحت تر به خواب، به آرامی قدیمی است، حفظ لثه دندان، توانایی دیدن، مو زیرا آن غنی از ویتامین های بسیاری از.

سفر سبز رفتن یا ماندن خانه سازگار با محیط زیست به معنای خیلی چیزها برای بسیاری از مردم، اما وجود دارد هیچ انکار روند برای مسافران و تسهیلات بیشتر سازگار با محیط زیست و پایدار آگاه و همچنین مسئول شدن. سال آینده بیش از یک سوم را دید (36% *) از برنامه ریزی برای انتخاب گزینه های سازگار با محیط زیست سفر بیشتر از آنها در سال 2016 مسافران و حدود 2 5 (39% *) علاقه مند به تجربه سفر اکو تور. این راه که در آن مردم به طور فزاینده سفر راه به زیبایی خود را نیاز دارد در حالی که حفظ یکپارچگی فرهنگی و زیست محیطی با در نظر گرفتن مسیرهای طولانی تر و دیدنی تر و حالت های حمل و نقل در حال پیدا کردن آینه. دوستدار محیط زیست باقی می ماند دیگر حفظ معدود اما توقع های بسیاری دارد. به عنوان سال پیشرفت خواهد شد به احتمال زیاد می بینیم بحث افزایش اطراف مشوق های اقتصادی مانند معافیت مالیاتی برای مسافران کشورهای عضو اکو (41% ** از مسافران می شود به نفع)، معرفی یک استاندارد بین المللی برای اقامت پایدار (41% * به نفع) و ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل مسافران دادن اطلاعات بیشتر در مورد جبران کربن (26% * به نفع). 6. ساده لذت مسافران در 2017 خواهد شد به آرزوهای خود را به جای خواص مواد الهام گرفته شود. اگر واقعیت 58% * طرح مسافران به prioritise صرف در حالی که آنها را در تعطیلات در 2017 در تجربه و نه از خواص مواد. مسافران هستند نیز تبدیل شدن به کمتر علاقه مند به فانتزی embellishments و بیشتر علاقه مند در لحظات کوچک و ساده لذت سفر. تنها 10% * از مسافران گفت که ساقی و دربان خدمات ضروری برای لذت بردن از تجارب سفر خود را در 2017 است. علاقه داشتن لوازم آرایش بالا پایان همچنین به نظر می رسد چیزی از گذشته به عنوان تنها 13% * از مسافران گفت که این می شود ضروری است با بهره گیری از تجربیات سفر خود از 2017.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079782.html

Dtiao خاکستری رئا ก๋วยเตี๋ยวเรือ سوپ رشته فرنگی برنج با گوشت خوک آتشین سهام خون و مجموعه ای از مواد زائد است. فیل ها در اردوگاه های بزرگتر در بهداشت بهتر که کسانی که در اردوگاه کوچکتر ديده شد. از پادشاه در ارز کشور را نمی سوزاند، پاره یا آن - به خصوص در حضور دیگر Thais مثله می. بررسی اجمالی: مو شرکت هنگ متشکل از گروهی از سنگ آهک جزیره... اگر کسی نمد را به شما می تعظیم خفیف به تنهایی بیش از کافی برای مناسبت های معمولی است و برای کسب و کار, Thais بسیاری را دست با خارجی ها به جای هر حال wading را تکان. این سود به بدن مانند آن بالا ویتامین A را می دهد، پرورش بینایی، کلسیم برای کمک به حفظ سلامت استخوان ها را می دهد و باعث بهبود زخم. در حالی که تایلند با گشت و گذار paradises مانند بالی مطابقت ندارد، گشت و گذار آن محل را داشته باشد. خارجی ها این دسر برای ارزان در هر بازار محلی خریداری کنید. با وجود این فیل به عنوان طبقه بندی شده از سال 1986 39 آنها همچنان جاذبه برای گردشگران در معرض خطر.