بیش از 100 از نوازندگان حرفه ای در خیره کننده لباس شگفت زده اند مخاطبان با تجربه عمر به یاد ماندنی است که شما نمی خواهد باور نمایش تماشایی مانند پاریس را نشان می دهد در تایلند است.

The.argest.llusion و تعاملی موزه هنر جهان. ببر سرگرم کننده نشان می دهد، سپس انتقال به هتل مراجعه کنید. : تلفن: 02-674-5555; فکس: 02-674-5544 سی ویلا باغ وحش، واقع بین پاتایا و انفجار سان ترک. ادامه با موتور سه چرخه تاکسی به "روابط عمومی چاد خان گاو کوهان دار". با این حال، مراقب باشید به... STRAGGLERS است که از گروه های خود ولگرد! بعد از نهار در یک رستوران محلی در این جزیره شما می کنید برای استراحت، شنا یا حمام افتاب به سادگی در ساحل. در بعد از ظهر، قایق انتقال به سرزمین اصلی خود هتل. گروه سرمایه گذاری خواهد شد به بدترین کابوس خود را از طریق درب انبار قدیمی، زنگ زده که یک بار ورود مرده بودند، اما آنها را به راه خود را پیدا کردن باقی مانده است! پاتایا است رفت و آمد مکرر ساحل برتر آسیا و با تجدید نظر برابر caters به خانواده زوج و تک بازدید کنندگان.

آدرس: 451/304 صدای گاو 12 Sukhumvi جاده پاتایا Nongprue انفجار Lamung عامل ساعت: روزانه، 9 صبح تا 8 شب پذیرش: رایگان تصویر های اعتباری: ماکسیم Sundukov دیگر معبد شما باید نظر بازدید با خانواده Wat Phra Khao Yai است. این در 1977 ساخته شد و ویژگی های 18 متری بودا تندیس طلایی Phra بودا Walai Chonlathan Sukhothai در حرکت از Subduing مارا. این و هفت دیگر تصاویر بودا پراکنده اطراف پارک دین را به همه معرفی کند. آدرس: بو قرار دهید, Ko Samui منطقه، سورت ثانی عامل ساعت: روزانه عکس نوشته شده توسط جواد Dasom (@jds53203) در 7 فوريه 2016 در 7:23 pm PST این است که اساسا خشک کن نسخه بازار شناور اما این زمان آن در شب برگزار شد. اینجا شما می توانید آیتم های مختلف مانند لباس کیف کفش و حتی جدید و دوم تلفن همراه و ابزارهای خرید. علاوه بر این، بازار شب جایی عالی برای تجربه غذاهای محلی تایلندی با سبک های مختلف مواد غذایی از چهار منطقه موجود در یک مکان است. آدرس: جاده Thep Prasit Muang پاتایا Amphoe انفجار Lamung, Wat چانگ چون Buri عامل ساعت: جمعه تا یکشنبه 5 بعد از ظهر تا 10 شب 10. مرکزی جشنواره بازار تصویر های اعتباری: CentralFestival پاتایا ساحل اگر بچه های خود هستند نه به فضای باز بازار سپس بازدید از بزرگترین و کامل ترین مرکز خرید شیوه زندگی است که باید.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو https://www.tripzilla.com/family-friendly-attractions-pattaya-thailand/50583

این محل که در آن شما می توانید روز خود را از هوای گرگ و میش تا سحر، با فعالیت های بی پایان پر کنید یا شما ممکن است انتخاب به هیچ در تمام انجام و استراحت است. تصاویر در این وب سایت برای تصویر تنها واقعی است. مرکزی پاتایا کلان – نه خصوصی مرده پاتایا، اما بخش مجاور به وسط ساحل پاتایا و درون مرزی گسترش هر دو شمال و جنوب جاده پاتایا مرکزی پاتایا. امروز, صدها هزار نفر از بازدید کننده هر سال کشیده شده به پاتایا تور پاتایا & فعالیت به عنوان windsurf بسیاری از لذت بردن از اسکی ابی, شنا، حمام آفتاب، لوله، بادبان یا نگاهی به سفر به جزایر در نزدیکی. ساحل محبوب windsurfers و علاقه مندان به waterspouts است زیرا این منطقه لذت می برد سریع و نسیم تازه پدیده جزیره از خلیج تایلند و چون دریا کمتر منجر به احتقان با قایق از پاتایا خلیج است. بسیاری از عقرب در بدن خانمها را مشاهده کنید. مک: صفری. بیش از 100 از نوازندگان حرفه ای در خیره کننده لباس شگفت زده اند مخاطبان با تجربه عمر به یاد ماندنی است که شما نمی خواهد باور دیدنی و جذاب نشان می دهد مانند پاریس را نشان می دهد در تایلند است.