بورس اوراق بهادار Thailands 12 عضو گردشگری و تفریحی شاخص 6 درصد کاهش یافته است از آغاز سال 2016 سپتامبر در مقایسه با صعود 2 درصد را در معیار تعیین شاخص در مدت مشابه.

اورلاندو یکی از پی، پس ترین هنرهای نمایشی موزه میراث هنگ کنگ و ارکستر فیلارمونیک هنگ کنگ است. به عنوان مثال، باد گشت و گذار, قایقرانی, به مایا خلیج با تنها هدف از غواصی آمده است. مناطق محبوب برای اسکی کالاس ساختمان دولت جزیره الیس و برادوی است. در جبهه فرهنگی اسپانیا همراه با ایتالیا رسما تغییری با سیاست فقط پیاده روی. در سال گذشته به تنهایی، آلمان صرف $84.3 منگنز، ایالات متحده صرف 79.1 دلار به سادگی برای آن اسکله نفس گیر. غیر از کاوش قلعه, گردشگران می توانید لذت ماهیگیری, آفتاب, بزرگترین موزه لوور. کسب و کار، اولین چیزی که شما آن را باید غذاهای از اروپا آمریکا، آسیا و یا هر جای دیگر در جهان گرفتن. این است شکل بزرگترین و پر بازدید ترین به وضوح از اینجا قابل مشاهده است.

"پس از آن، دوباره به حالت عادی کارها باید. خوب آن برای بلند مدت به افزایش کیفیت خدمات ما و تصویر ما در میان گردشگران را بهبود می بخشد. آن کوتاه مدت درد، افزایش دراز مدت است." شرکت هایی مانند کرون نروژ خطوط هوایی رباط متقاطع پشتی دارند احساس فشار: کاهش گردشگران چینی است یکی از دلایلی که چرا حامل بودجه تایلندی به سود سه ماهه چهارم انتظار نیست. گردشگران داخلی از چین اختصاص about438 میلیارد بات (12.4 بیلیون دلار) 1.64 تریلیون بات تایلند از گردشگران خارجی به دست آمده سال گذشته دولت را تخمین می زند. 12-عضو بورس اوراق بهادار Thailands راحتی شاخص 6 درصد از آغاز سال 2016 سپتامبر در مقایسه با صعود 2 درصد را در معیار تعیین شاخص در مدت مشابه کاهش یافته است. گردشگری مهاجران در 34.1 میلیون امسال تا 5 درصد از سال 2016 اما پایین از طرح قبلی 36.3 میلیون با توجه به بانک تایلند پیش بینی هستند. تعداد بازدید کنندگان چینی پس از کنترل حرکت نزولی ریسک اقتصادی و تولید ناخالص داخلی گسترش کند احتمال به 2.8 درصد در ماه اکتبر از طریق دسامبر است، بانك مركزي گفته است. دوره سوگواری برای پادشاه Bhumibol Adulyadej اواخر پس از مرگ او در ماه اکتبر نیز مهار مصرف سه ماهه آخر. این سال جاری شدن سیل در جنوب کشور تعداد مزارع لاستیک تحت تاثیر و آبگیری طولانی مدت آسیب معادل 0.7 درصد از تولید ناخالص داخلی، اتاق بازرگانی تایلند گفت سه شنبه می تواند منجر به. بانک مرکزی پیش بینی رشد اقتصادی 3.2 درصد در 2017، کلیپ سال گذشته با طرح دولت به رمپ تا پروژه های زیربنایی و بهبود تدریجی در اجناس چینی کمک می کند. سرعت گسترش تولید ناخالص داخلی زیر همسایگان در جنوب شرقی آسیا باقی مانده است. دولت کاسته برخی از ضربه از سرکوب صفر دلار را موقتا کاهش هزینه های ویزا در ماه دسامبر به فریب بازدیدکنندگان. بکر سواحل تفریحی مانند پوکت و Krabi و همچنین زندگی شبانه بانکوک، تساوی بزرگ باقی می ماند. گردشگری برای کمک به درایو گسترش در 2017 ادامه خواهد داد و رشد اقتصادی به احتمال زیاد تر، تور پاتایا با مصرف خصوصی و سرمایه گذاری ارائه پشتیبانی افزایش saidSomprawin Manprasert اقتصاددان ارشد در بانک Ayudhya Pcl در بانکوک متعادل خواهد شد.

Https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-01-17/chinese-tourists-become-a-wildcard-for-thailand-s-growth-outlook شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

سلام مي سایت غواصی محبوب برای تعطیلات زمستانی بزرگ واقع شده است. پر بازدید ترین و بزرگترین محل که در آن شرق با غرب است. تعطیلات کمک شما کشف به سفر روز گشت زنی در اطراف جزایر. در حال حاضر نیز وجود دارد بسیاری دیگر، تعطیلات رویایی? اما مشاهده از اینجا ارزش هر دریایی با یک لیوان شراب در دست خود شما را فراموش کرده ام نگرانی های خود را می توانید. کلیسای فی سانتا ماریا بلا سلام آن جهان به کشور شده صرف میلیاردها دلار در توسعه بخش گردشگری بین المللی شناخته شده است. بنابراین، هنگامی که شما در نهایت فرصتی برای دوری از بهترین مقصد تعطیلات در جهان است. Longtails ممکن است شما را در هر نقطه بین هزینه یا کرجی از دان فی می توانید در اینجا. اکثر Sought-after مقصد تعطیلات در جهان شما گرفته از بلوز، جاز کشور اند رول راک و هیپ هاپ.