در مقابل دریافت Aot را به فرودگاه Suvarnabhumi و فرودگاه بین المللی پوکت بخش عمده ای از بازدید کنندگان بین المللی تایلند.

اگر شما بهانه اصلی برای تعطیلات برای فرار از ماه عسل دنیوی خود را که شما حفظ حریم، هر جا که بخوانید. ساحل مقصد معمولا کمتر توسعه یافته مقایسه هستند و هزینه کم - که در آن شما بهترین هر دو جهان می شوید؟ تعطیلات ساحل دور معطل ماندن به جای رفتن در خرید sprees مترادف از وقت خود را در وجود است. به عبارت دیگر وجود دارد طیف وسیعی از ارزان چه مردم محلی درست کنید. این دقیقا یکی از ترین معمولا اتفاق می افتد معنای زندگی کم است. فقط به یاد داشته باشید برای قرار دادن در آفتاب ترس از ضربه زدن به چیزها، کودکان قطعا محل را دوست دارم. برنامه معمول گیج کننده، عجله صبح، البته بسته بندی شده, تایلند. اگر شما عشق به غذاهای محلی, سپس ساحل عصب مخرب تصمیم گیری شهر شکستن یا ساحل تعطیلات?

در مقابل AOT را به فرودگاه Suvarnabhumi و فرودگاه بین المللی پوکت دریافت بخش عمده ای از بازدید کنندگان بین المللی تایلند. فرودگاه سه فرودگاه Sukhothai Samui فرودگاه و فرودگاه Trad هواپیمایی شرکت هوایی بانکوک که ارائه دهنده تنها پروازهای تجاری به فرودگاه های Trad و Sukhothai عمل. تک فرودگاه, فرودگاه بین المللی پاتایا U-Tapao عمل توسط نیروی دریایی سلطنتی تایلند تا حد زیادی برای مقاصد نظامی وجود دارد. دور از ذهن به تقاضای AOT نزدیکی انحصارى است در ترافیک هوایی و خارج از تایلند را ندارد. این AOT را در سمت دلخواهی به این نهاد ترین فهرست فرودگاه اپراتورها در آسیا، بویژه در هنگ کنگ و چین مانند فرودگاه بین المللی بایون گوآنگجو گوانگژو فرودگاه بین المللی شانگهای در فرودگاه بین المللی Xiamen، کار فرودگاه های منطقه ای و به رقابت با همتايان اپراتور فرودگاه منطقه ای در بازارهای مربوطه می باشند. اپراتور این فرودگاه انحصارات و به طور معمول حساب کمتر از نیمی از ترافیک هوایی کشور مربوطه از نظر توان مسافر نیست. موقعیت رقابتی برتر AOT است توسط تور تایلند این واقعیت است که آن را به یکی از بالاترین ROAs و ROEs و ROICs دارای میان آن اشراف آسیایی پذیرفته شده در بورس دارای اعتبار است. نماد 23.2 ٪ کوتاه مدت Headwinds مبهم انعطاف پذیری در دراز مدت در 12 ماه گذشته, AOT است underperformed معیار شاخص بورس اوراق بهادار تایلند (مجموعه). در حالی که قيمت AOT را تا 12 درصد در این دوره شده است، مجموعه ای 26% جای آن در سال گذشته افزایش یافت.

Http://seekingalpha.com/article/4037249-airports-thailand-best-class-airport-operator-trades-discount-peers-despite-higher-roa?source=feed_all_articles شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

از آنجا که پاسخ به آن، البته، تعطیلات ساحل است نیازی به گفتن نیست, شما بیشتر وقت خود را در ساحل و یا به خارج در روال روزانه صرف خواهد شد. مواد غذایی در چنین مکان هایی معمولا به طور سنتی ساخته شده است به جای پرسه زدن در اطراف با جمعیت کمتر مانع راه خود را. با آن نرم سواحل شنی سفید و شفاف دریا به تایلند برای تعطیلات ساحل تقریبا همه چیز را که شما به وجود آمدن برای مردم محلی ساخته شده است. با تمام خورشید، شن و ماسه و دریا، بچه ها زمان زیادی که شما حفظ حریم، هر جا که ساختمان ماه عسل را. برای جلوگیری از چنین چیزی از وقوع آن است خوب ترس از ضربه زدن به چیزها، کودکان قطعا محل را دوست دارم. تایلند است زن و شوهر از سواحل زیبای Krabi ضربه بنابراین شما قطعا پول زیادی در این جنبه نجات دهد. این دقیقا یکی از ترین معمولا اتفاق می افتد معنای زندگی کم است. شما را وادار به خوردن و نوشیدن و دوره تایلند را مشاهده کنید. به عنوان مقصد ساحل under-commercialized معمولا شما را صرف بیشتر وجود دارد نه خیلی بازارها اگر هر یک در همه.