منطقه جنوبی پرتغال Algarve قسمت منحصر به فرد است.

, یونیورسال استودیوز مطلب سراسر $70، کانال ونیز و البته از پدرو. شما می توانید لذت ببرید خوب اسکراب صورت, موم, یا ماساژ در هر یک از بسیاری از چشمه های معدنی و استراحتگاه بهار/بهداشت و درمان. برای تمام junkies آدرنالین, خال فقط محل است. همراه با صخره های مرجانی، شما همچنین می توانید کشتی های غرق شده ببینید. علاوه بر مترو، دلربا روستا یکی دیگر از جنبه های بزرگ هلند است. تاریخ شگفت انگیز و معماری زیبای آن اشاره کرد. منطقه جنوبی پرتغال Algarve مقصد منحصر به فرد است. شما می توانید اینجا بالونی از هوای گرم لذت ببرید. متوسط درجه حرارت در طول روز بین 20-30 درجه سانتیگراد است.

از کجا اقامت در پوکت در کدام ساحل? اگر شما در جایی که گوگل برای اقامت در پوکت نوع بهمن نتایج شما دیوانه رانندگی کنید و این کار سخت به انتخاب بهترین هتل پوکت و یا بازی کامل برای سفر خود است. عصبی نشوید! می خواهیم به برخی از اطلاعات در مورد محل اقامت در پوکت و بهترین وب سایت برای آنها کتاب! آسان peasy! برای بودجه هتل در ساحل Patong پوکت و شهر پوکت بهترین مکان برای هتل ارزان و راحت از اتاق های مشترک به آپارتمان های خصوصی بزرگ است. وجود شما همچنین پیدا کردن استراحتگاه گران، اما اگر شما به دنبال مکان های لوکس، سواحل بهتر به ماندن وجود دارد. در سفر اول ما را به پوکت ما باقی می ماند در Patong در پایان دور از ساحل به سمت ساحل کاباره سیمون و Karon. هتل خوب قیمت منصفانه و نه به عنوان مشغول به عنوان مرکز Patong.

Http://loveandroad.com/what-to-do-in-phuket-attractions-beyond-patong-beach-thailand/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

مسقط همواره در میان بهترین مقصد است. استخر به سطح تقسیم شده است و به معنای واقعی کلمه می توان تجربه سحر و جادو در بدن آب در هوا با صدای طبیعت در پشت سر هم، شناور و انزوای کامل. با توجه به زندگی مشغول و سریع شما شما همیشه نمی یدکی زمان کافی را برای شما عزیزان. گشت و گذار، قایقرانی، قایقرانی، غواصی، قایقرانی بند و غيره به عنوان مثال، باد. آب تمیز و افزایش صخره و کویر این را باید هر چند نه چندان محل اما زیبایی مطلق سواحل آن ممکن است شنیده شده نقطه توریستی. قبل از هر چیز دیگری بگویم، اجازه بدهید به شما بگویم که مکان وجود دارد 3 باید بازدید در پاریس - کلیسای جامع نوتردام پاریس ناپلئون قوس د Triomphe و برج ایفل. چون با محبوبیت فزاینده ای از رسانه های اجتماعی، تنها چند ثانیه برای کلیک و آپلود عکس ساحل بی سر و صدا لازم و تبدیل فوق جهان-و-آن-مادر بزرگ راست وجود دارد با کرم های ضدآفتاب و حوله ساحل. یونان وجود در بالا، تا آنجا که جهان تعطیلات مقصد نگران هستند حق است. علاوه بر زیبایی آشکار منطقه مردم به حزب مل استس به افراط در ورزش های دریایی و ماهیگیری می آیند.