مطمئن شوید که به ذهن شما ضربه است.

مکان جاذبه در فلوریدا می کندی فضا وارد جزیره آملیا در شمال شرق فلوریدا دیتون ساحل, ساحل میامی, یونیورسال استودیوز، کلید غرب، و غیره. مقصد ذکر شده به راحتی زیباترین نقاط جهان هستند. به برخی از پاپ و شل دیزنی لند پاریس است. ممکن است یا ممکن است به توقف در تور قایق خود، اما شما به طور جداگانه نیز، درست از دان فی برنامه سفر می تواند. بهترین شانس خود را با کلیک بر روی تصویر مثل این به نظر رسیدن صبح توسط 10. علاوه بر این جالب نقاط دیدنی، خواهد بود موزه هنر هنگ کنگ، هنگ کنگ آکادمی هنرهای نمایشی موزه میراث هنگ کنگ و ارکستر فیلارمونیک هنگ کنگ. زیبایی بی سر و صدا از سواحل سیشل هنگ کنگ را مقصد توریستی کامل روستا سبز گسترده، کوه های بلند، درگیر و عجیب و غریب فرودگاه ویکتوریا هاربر صومعه با شکوه و بت های بودا، افق دیدنی ارزش دیدن در طول روز و همچنین سایت شبانه و تاریخی. تمام خانواده می توانید لذت بردن از ورزش های آبی و دریایی جهان. تورهای قایق پارویی اسکیموها و دوچرخه را از طریق دولت پارک در منطقه جزیره جکسون/آملیا به راحتی مقرون به صرفه و به همان اندازه جذاب است. شما باید اجاره از دان فی می توانید در اینجا آب سوار دم بلند و یا کرجی.

همچنین، جهت بازدید شما ممکن است متفاوت باشد. Railay تور revisiting آغاز شده با ساحل غار Phranang در Railay که روز قبل دیدیم که در سفر خود به Railay. خوب برای دیدن دوباره آن را در اوایل روز زمانی که کاملا از افراد نیست اما بسیاری از سایه ها در این بخش وجود دارد من واقعا هر عکس خوب از غار می تواند بود. ما همچنین به یک دسته از جزایر کوچک و خوشه سنگ و سراسر Railay کردم. شروع زرق و برق دار به روز شد! Poda جزیره بعدی ما به کوه Poda که در آن ما به حال زمان بیشتری را برای ساحل رفت. جزیره خود را تایید شده است اما دوباره آن را به حال نمایش بزرگ از برخی از جزایر بسیار چشمگیر سنگی jutting از دریا. نیز وجود دارد مقدار زیادی از راه راه خیلی ماهی شنا کردن در اطراف و از آب واقعا کم عمق بود، ما قادر به ایستادن در میان آنها بودند. زن و شوهر از قایق ما نان به خوراک ماهی است که به معنای حداقل 100 نفر از آنها در اطراف ما به پا swarmed آورده.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.aliadventures.com/2014/03/krabi-4-islands-tour/

مقصد تعطیلات زمستانی در ایالات متحده آمریکا عبارتند از: کالیفرنیا گرجستان، تگزاس لوئیزیانا می سی سی پی و بسیاری از کشورهای دیگر. از آنجا که توریسم بزرگ اینجا محل با پارک های تفریحی هتل ها و رستوران ها، بسته بندی شده. کاباره پاریس گردشگران از سراسر جهان جذب. نیز وجود دارد برخی از daredevilry بازی alongside―this است در قالب چند جوانان تایلندی دادن آتش دستکاری نشان می دهد. این کشور پر از زمینهای پست و جنگل های همیشه سبز است. به عنوان مثال، در همان گوشه فریبکار مغرور است که آخرین فیلم آمریکایی است پیدا کنید و در آن محل فروشگاه پیدا کنید فروش داروهای سنتی یا محلی یا سوغاتی. برای دیدن دنیای زیر آب, شما نیاز به یک غواص حرفه ای بود. مطمئن باشید که ذهن خود را به ضربه دور است.