شما خواهد شد در حال حاضر دریافت خبرنامه برنامه بازی Thailands دولت نظامی تمرکز بر گروه های کوچکتر از بازدید کنندگان هزینه های بالاتر برای تقویت صنعت گردشگری دراز مدت دنبال.

میل رفتن برای تعطیلات اما پاره شده بین دو ترین دوره، تایلند. به عبارت دیگر وجود طیف گسترده ای از ارزان و بلافاصله قرار دادن ذهن و بدن خود را در حالت آرام است. برنامه معمول گیج کننده، عجله صبح، بسته بندی شده تقریبا همه چیز را که شما را پیدا شده برای مردم محلی هستند. مقصد ساحل هم محل ایده آل برای رفتن به دور از این همه بودن. برای جلوگیری از چنین چیزی از وقوع آن شرایط خوب برای کسانی که برنامه ریزی یک گریز است. تایلند خانه به مقصد تعطیلات ساحل زیبای ساحل و هزینه های پایین - که در آن شما می توانید بهترین از هر دو جهان است؟ مواد تور تایلند غذایی در چنین مکان هایی معمولا ساخته می شوند به طور سنتی به جای نسخه تغییر همان ظرف به اسیر کردن ذائقه های خارجی. زیرا چنین مکان هایی به طور معمول under-commercialized وجود ندارند بسیار بازارها اگر هر یک در همه.

شما در حال حاضر دریافت خبرنامه برنامه بازی Thailands دولت نظامی تمرکز بر گروه های کوچکتر از بازدید کنندگان هزینه های بالاتر برای تقویت صنعت گردشگری دراز مدت دنبال. ناشناخته شدت درد کوتاه مدت است. چین سال گذشته بیشتر توسط headcount مهمانان و حساب های گردشگری برای 11 درصد Thailands 395 میلیارد دلار ناخالص داخلی محصول. توسعه اقتصادی حتی قبل از حرکت علیه گروه اصطلاح صفر دلار تور از چین subdued بود. به عنوان اپراتور تور را برخی از زمان برای تنظیم بسته "saidPimonwan Mahujchariyawong اقتصاددان در شركت مركز تحقيقات Kasikorn در بانکوک. تاثیر ممکن است همچنان به سه ماهه اول سال "پس از آن، دوباره به حالت عادی کارها باید. خوب آن برای بلند مدت به افزایش کیفیت خدمات ما و تصویر ما در میان گردشگران را بهبود می بخشد. آن کوتاه مدت درد، افزایش دراز مدت است." شرکت هایی مانند کرون نروژ خطوط هوایی رباط متقاطع پشتی دارند احساس فشار: کاهش گردشگران چینی است یکی از دلایلی که چرا حامل بودجه تایلندی به سود سه ماهه چهارم انتظار نیست. گردشگران داخلی از چین اختصاص about438 میلیارد بات (12.4 بیلیون دلار) 1.64 تریلیون بات تایلند از گردشگران خارجی به دست آمده سال گذشته دولت را تخمین می زند.

Https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-01-17/chinese-tourists-become-a-wildcard-for-thailand-s-growth-outlook شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

فقط به یاد داشته باشید برای قرار دادن در آفتاب برخی از تقریبا همه چیز را که شما وجود دارد برای مردم محلی ساخته شده است. مواد غذایی در چنین مکان هایی هستند به طور سنتی ساخته معمولا به جای وجود دارد نه خیلی بازارها اگر هر یک در همه. رفتن برای تعطیلات ساحل معمولا در دریا شنا یا غواصی, بنابراین شما مقدار زیادی از مادر طبیعت را ببینید. تایلند یک زن و شوهر از سواحل زیبای Krabi به هدف شما تعطیلات از قبل است. تعطیلات ساحل مترادف به شهرستانها، حداقل ساختمان و زیرساخت وجود دارد. شما خودتان را در ولگردی و قانونی شکنی خرید پیدا نیست و اگر شما به دنبال آرامش بخش و آرام گریز مواد در خرید قطعا انتخاب مناسب برای شما است. به عبارت دیگر طیف گسترده ای از ارزان عصب مخرب تصمیم گیری شهر شکستن یا ساحل تعطیلات وجود دارد? اگر شما عشق به غذاهای محلی, سپس ساحل از وقت شما وجود دارد فقط دور به جای رفتن در خرید sprees معطل ماندن. به عبارت دیگر فضاهای باز را برای شما به روزمره وجود دارد چرا که پاسخ به آن، البته، تعطیلات ساحل است. گوش دادن به صدای دریا و امواج را به طور طبیعی شرایط برای کسانی که برنامه ریزی یک گریز.