غذا به ارمغان می آورد و سرآشپزها از سراسر تایلند از جمله Asias شماره یک آشپز Gaggan آناند.

نهر دبی - این است یک تجربه بسیار لذت بخش است، به ویژه هنگامی که یک قایق را برای شما و خود را شریک زندگی یا خانواده دریافت و ارسال راننده شما را سوار بسیار خوب است که در نهایت در طرف دیگر نهر به پایان می رسد. لوآو یارو بهشت در زیبا شرکت Olin توچال برگزار می شود و مارینا منطقه ای که فقط چند سال پیش بود یک منطقه بی ثمر پورت های صنعتی و تجاری در نزدیکی پایگاه نظامی فعال. خوش آمدید به محل یک مرحله ای برای همه چیز شما باید بدانید در مورد لوآو یارو بهشت یکی از بهترین لوآو در جزایر هاوایی. شیخ Sneed خانه آل مکتوم: ساخته شده در 1896 شیخ Sneed خانه آل مکتوم دبی ساختار نمادین از آن٬ دبی است. یارو بهشت لوآو لوکس تجربه برتر است. من قبلا لوآو دو در اوآهو شرکت داشتند و بسیار ناامید شد. از آنجا مهمان به سرعت به جدول خود را که در آن آنها می توانند برای چند دقیقه استراحت یا حرکت بر روی انواع سرگرمی شام قبل از ارائه در سراسر یارو بهشت را تجربه نشان داده است. شما آمد در سراسر مزرعه شتر و مفاصل کباب خوشمزه که در آن شما را نیز می تواند را در شیشه معروف عربی آب لوله، با طعم های متنوع مانند هلو، توت فرنگی و بیشتر. 7. دریا بال دبی: این سوار دریایی شگفت انگیز و دیدن مناظر شگفت انگیز دبی از آسمان - نخل، جهان عرب آل Burk Burk دبی، دبی کریک و بیشتر. قطعا ارزش آن!

جشنواره Wonderfruit در پاتایا تایلند از فوریه 16 الی 19 2017 می گیرد. تصویر: Abig اول ابتدا بخشی از Wonderfruit جشن فرهنگ تایلندی از طریق غذا، از جمله صبحانه رگی و نوار صدف است. آن غذا و سرآشپزها از سراسر تایلند از جمله Asias شماره یک آشپز Gaggan آناند به ارمغان می آورد. جشنواره Wonderfruit در پاتایا تایلند از فوریه 16 الی 19 2017 می گیرد. تصویر: ابتدا اولین وجود دارد همچنین کارگاه ها و مذاکرات از خدمه تمیز کردن ساحل تایلندی، درس در پارکور از تیم های محلی تایلندی و مذاکرات در Bitcoin، Blockchain و فن آوری های پایدار. جشنواره Wonderfruit در پاتایا تایلند از فوریه 16 الی 19 2017 می گیرد. تصویر: ابتدا اول یکی از ویژگی های است که می شود آمار موظف است مرحله تبدیل از اتوبوس قدیمی است که جشن موسیقی محلی تایلندی است. جشنواره Wonderfruit در پاتایا تایلند از فوریه 16 الی 19 2017 می گیرد. تصویر: ابتدا اولین جشنواره بزرگ تمرکز بر آوردن پایداری به تایلند، با رفتن کربن خنثی برای اولین بار است. آن در حال اهدای بخشی از درآمد حاصل از رویداد به رزرو طبیعت در اندونزی، در حالی که همچنین کمک به بازگرداندن جنگل های حرا در میانمار است. جشنواره Wonderfruit در پاتایا تایلند از فوریه 16 الی 19 2017 می گیرد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.lonelyplanet.com/news/2016/12/01/inside-thailands-wonderfruit-festival/

آنها با هتل 3 برای مسافر بودجه می آیند تا. آن به شما می دهد چشم انداز کاملا جدید از دبی. 10. بهشت یارو ارائه می دهد مجموعه گسترده ای از فعالیت ها و سرگرمی برای دو ساعت قبل از هاوایی بوفه شام و بهشت یارو اغراق ' آنفولانزا maika دیسک رولینگ استون - بازی از مهارت و جسارت در بهشت لوآو یارو. لوآو همچنین ترویج مشارکت در باستان هاوایی هنر و صنایع دستی و بازی های مهارتی. برجسته عمده ای از دبی موزه آثار باستانی از گورهای حفاری سازهای هستند. لوآو به دنبال سنت کهن نه تنها جشن مجلل بلکه هنر و صنایع دستی، بازی ها از مهارت, آهنگ, رقص و سلام از هاوایی. موزه سفر منحصر به فرد به کویر زندگی خانه های سنتی عرب، مساجد، ماهیگیری، غواصی مروارید و تجارت را ارائه می دهد. زمانی که شما اقامت دبی من کاملا این جاذبه های توصیه می کنیم. 1.