یونسکو جهان مرکز میراث ریپ به راحتی نزدیک خرابه های معروف جهان از آنگکور Wat تنظیم می شود و دارای تعداد کاباره ها، به عنوان خوب به عنوان گی متعلق به کافی نت ها و آرایشگری.

همچنین هتل پاریس اینجا هتل معروف است که در بسیاری از پول برجسته شده است. اگر شما در اینجا در آن زمان سال علاوه بر کازینو و هتل مونت کارلو نیز معروف برای آن مد نشان می دهد، البته فرمول 1 موناکو جایزه بزرگ، چیزی است که نمی تواند دست است. مردم محلی برای پیدا کردن آن بسیار دشوار و پرخطر زندگی. در حال جستجو برای رفتن در تعطیلات رویایی که در این شهر ساختمانهای سبک هلندی کیپ هستند چشم به صورت چاپگر. لا وگاس پایتخت جهان شناخته می شود و به همه در سراسر جهان برای خود قانونی قمار و قمار شناخته شده است. تعداد کافی از استراحتگاه وجود دارد و canters تفریحی برای لذت بردن از تعطیلات خود را. 20 وجود دارد مکان های ذکر شده در اینجا، که شما می توانید از. مواد غذایی، رقص، سواحل، و میراث، شما نام آن و اینجا. علاوه بر خط ساحلی، کمی وجود دارد جالب موزه است که, اما 2 که بهترین هستند Ga وضعیت موزه و موزه هوانوردی نیروی دریایی می تواند بازدید.

ساحلی شهر از آسيا،، خانه countrys ساحل طولانی ترین و قدیمی ترین هات اسپرینگز پرنیان بیشتر گذاشته پشت گرم و استقبال همجنسگرا صحنه و مقدار زیادی از رنگارنگ زندگی شبانه در ولسوالی Busanjin را ارائه می دهد. منظره کامبوج کامبوج تاریخی و زیبا ویرانه های باستانی به خواب آلود روستایی در سراسر شهرها ریخته و فرهنگ است که ظلم و ستم از قانون استعمار را دیده است و یا گی های ضد دینی که همسایگان خود را نفوذ. با آموزش و پرورش پرداختن به همجنسگرایان و روابط جنسی ایمن در راه ساده، نسل جوان به طور فزاینده ای باز است و صحنه نوظهور و هیجان انگیز در حال توسعه است. یونسکو جهان میراث مرکز سیم ریپ به راحتی نزدیک خرابه های معروف جهان از آنگکور Wat تنظیم شده است و دارای تعداد کاباره, همچنین به عنوان کافه ها متعلق به گی و آرایشگری. باتم بنگ، شهر زیبا در سواحل رودخانه Sangkar خوب نه تنها برای آن معماری تایلندی و ایتالیایی و حومه اطراف زیبا اما به عنوان چیزی از واحه همجنسگرایان با نگرش به خصوص متحمل و گذاشته پشت شناخته شده است. در پایتخت پنوم پن بسیاری از میله و باشگاه ها، به علاوه دو گالری گی دوستانه و Q - Cambodias اولین مجله همجنسگرایان وجود دارد. کامبوج همجنسگرایی به افتخار می گیرد بیش از یک هفته در ماه مه با سمینارها و کارگاه های آموزشی و رژه شامل مسابقه tuk-tuk. هنگ کنگ هنگ کنگ، مروارید دریای جنوب چین است کلان شهر جهان وطنی دارای ستاره Michelin, هتل های لوکس و بوتیک طراح بالا پایان, و همچنین منظره خلوت فراگیر برای کوهنورد مشاهدات دنبال هوای تازه و خیره کننده. شهر بسیار محبوب است با بازدید کنندگان از سراسر جهان و به طور فزاینده تساوی جهانی اعضای جامعه همجنسگرایان. گروه های فعال هستند به خوبی سازمان یافته و منظم احزاب پاپ آپ برای همه سوله به حوادث بزرگ مانند جشنواره همجنسگرایان فصل صورتی در سپتامبر و رژه غرور پرتاب در ماه نوامبر به طور فزاینده جمعیت بین المللی جلب شده است. آنها همچنین مناقصه به میزبان 2022 گی بازی جهان بزرگترین رویداد ورزشی و فرهنگی به طور خاص برای همجنسگرایان ورزشکاران، هنرمندان و موسیقی.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/10/prweb13780673.htm

شهر بزرگ از مکان های تاریخی است که ارزش دیدن دارد. در بخش جنوبی باید بازدید ییل پارک ملی است. هتل های کنار دریا و سایه مکان های ایده آل برای توقف در طول تعطیلات هستند. تعداد کافی از استراحتگاه وجود دارد و canters تفریحی برای لذت بردن از تعطیلات خود را. در سال گذشته به تنهایی، آلمان صرف منگنز $84.3 ایالات متحده صرف $79.1 منگنز و چین منگنز های $72.6. توسعه و ارتقای صنعت گردشگری خود را صرف. ساحل عقاب نقطه داغ در آروبا با توجه به آن منظره زیبایی و آب و هوا تسکین دهنده است. قمار شناخته شده Bellagio، قصر سزار عزیز دردانه را, Venetian, Nugget طلایی به نام چند. چیزی که باید نه از دست رفته میعادگاه قشنگ ساحلی لو، کاباره مولن روژ سالن رقص است.