بسیاری از ببر بنگال و همچنین تمساح و دیگر حیوانات می توان یافت اینجا.

After.unch, لذت بردن از enterttheining ببر نشان می دهد. طول جاده ساحل راست بسیاری از مغازه های سوغات، رستوران، اصطبل مواد غذایی وجود دارد و دریا خوب رستوران و مواد غذایی موجود به خصوص در تقریبا دور پایان جاده ساحل عبور جاده Sukhumvit در پایان نگاه گالری سنگهای بزرگترین در پاتایا حدود 12:00 بعد از ظهر ما را به هتل بازگشت داشته است. نمایش کشتی تمساح توسط بانوی هنرمندان شاهد و بازدید از مزرعه تمساح. موزه، این روح پر جاذبه ماکت اصلی، انبار قرن 20 از Grimsby و تاریخ streaker تابوت شرکت است. در طبقه بالای ساختمان پلازا سلطنتی در جاده ساحلی پاتایا واقع شده است. تضمین پایین ترین قیمت! دامنه های خوابگاه از طرف ساحل luxuriously منصوب هتل با امکانات فوق العاده کنوانسیون به خانه ساده خوش آمدید. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. بیشتر بدانید. تور پاتایا منحصر به فرد با ToursByLocals کتاب.

چک کردن را از هتل و انتقال به شهر ضربان دار تایلند - بانکوک. وارد بانکوک و بعد در ادامه روز معبد و شهر تور، که نشانه های عمده از جمله معابد جذاب در اطراف پایتخت را پوشش می دهد. معبد طلایی بودا (Wat Traimit) و معبد بودا Reclining (Wat پو) دیدن کنید. اقامت شبانه در هتل در بانکوک. روز 4: بانکوک - اوقات فراغت در روز بعد از صبحانه بقیه روز رایگان در اوقات فراغت. اقامت شبانه در هتل در بانکوک. روز 5: ترک بانکوک بعد از خوردن صبحانه خود را در بانکوک، قبل از خروج از هتل و اقدام به فرودگاه برای سفر بازگشت با خاطرات شگفت انگیز تایلند، ما توصیه می کنیم شما بازدید میدان پیچیده بانکوک. با انتخاب بزرگ از نه تنها به خرید شکار معامله تجربه جاذب از جمله ساده از سوغات و صنایع دستی یا تجملات است. اعتبار هزینه تور: تا 31 اكتبر 2013 هزینه هتل هر طبیعت شخصی (تماس های تلفنی، لباس های شسته شده و غیره). هر گونه خدمات در مالیات خدمات "اجزاء" 3.09% خواهد شد قابل اجرا در شرایط بسته و شرایط نرخ فوق براساس حداقل 2 نفر با هم سفر و قابل استفاده برای دارندگان گذرنامه های هند است. قیمت های فوق بر اساس پایین ترین بلیط هواپیما موجود و فعلی مالیات قابل محاسبه است و منوط به avaliability و تغییر در زمان رزرو کنید.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.travelguru.com/vacations/International/SawdeeThailand.shtml

چیزهای زیادی برای دیدن و لذت بردن از در پاتایا. ما شما را به بالی لی هال که ارائه می دهد نمایش تماشایی چه عظمت پاتایا خلیج است و فراتر از آن را. بسیاری از ببر بنگال و همچنین تمساح و دیگر حیوانات می توان یافت اینجا. ورزش های شدید و پرماجرا و هنرهای رزمی مانند بادسواری, بادبادک شبانه روزی, قایقرانی, غواصی،، قایقرانی پاراگراف یا بوکس تایلندی هستند اطراف با غلظت در Jomtien. همچنین در طبقه سوم ساختمان پلازا سلطنتی سوار هیجان شبیه سازی شده به نام ریپلی را حرکت استاد فریبکار و لیزر شبیه سازی مبارزه با بازی هستند. هنگ بازدید کنندگان باید نادر بیل بینی ری هیبرید بین کوسه و پوماهی تاکید کرد. میلیونها بازدید کننده بین المللی از هر بخشی از جهان تجربه اجرای دیدنی ما و هنرمندان ما شگفت انگیزی با استعداد و زیبا تیفانی لذت می برد. پشت در 1974، تیفانی نمایش عملکرد آغاز شده است در مرحله کوچک در انتهای جنوبی ساحل پاتایا با نوازندگان تنها 3 است که به انجام خود را به عنوان بسیاری از معروف پاپ دیو از برادوی نیویورک مثل باربارا استرایسند یا دانا تابستان، و غیره. بعد تماشای روند جذاب پرورش صدف، پس از بازدید از روستای stonemason محلی. : تلفن: 02-674-5555; فکس: 02-674-5544 سی ویلا باغ وحش، واقع بین پاتایا و انفجار سان ترک. نمایش کشتی تمساح توسط بانوی هنرمندان شاهد و بازدید از مزرعه تمساح.