• "کتاب اقامت برنده یک گریز" باز به قانونی ساکنان از ایالات متحده و بریتانیا که هستند 18 سال از سن یا مسن تر است.

Thailand's.est ساحل تعطیلات و استراحتگاه سواحل بکر، گرمسیری تایلند همیشه جذب می کند به مسافران شده است. در سال 1932، انقلاب سیامی منجر به سلطنت مشروطه برگزار شده و در 1941، تایلند هندوچین فرانسه حمله کرد، عده فرانسه و ادعا لائوس. این زمان اوج با این حال، آگاه تا مکان های محبوب مانند پوکت و Samui، چیانگ مای شرکت ویژه می توانید مشغول کنید که. پایدار جنگ بسیاری از حملات overthrows و ناپیدا Ayutthaya را گسترده تجاری با مناطق دیگر تضمین نفوذ شکوفایی هنر و تسلیحات و دین و آشپزی. پیاده روی شنا کاوش غارها و خواب به صداهای عجیب و غریب پرندگان و حیوانات. بیشتر بدانید. هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. بنابراین توجه به زمینه های که شما در حال بازدید آن هستید، آب و هوا می تواند متفاوت باشد فصل از ساحل به ساحل متفاوت است. چرا ما را انتخاب کنید: ما ارائه خدمات شخصی سفر برنامه ریزی را به رویاها و آرزوها تحقق یابد.

او نیز توسط خود تنها خواهر و برادر، گروهبان ارتش (بازنشسته) فیلیپ دیویدسون سرباز بزرگ است که او تا حد زیادی و دوست داشتنی محترم predeceased بود. سرهنگ دیویدسون توسط عاشق و معشوق همسر و همدم زندگی فوق العاده از سال 55 دیویدسون فالکرسون لیدیا جان سالم است; دو دختر و ابوذر Dawne و مایکل Arrington، تپه کلیسا; و لری دیویدسون بث Jonesborough. نیز باقی مانده است دو نوه است که او پس از صمیم قلب دوست داشت: اغتشاش Danae Arrington، Calla Shae Arrington; مرحله مادر، دیویدسون Maxine ایلیزبتتن; خواهر در قانون، جوآن دیویدسون، Lugoff، SC; عمو سید دیویدسون و همسر لیندا, ایلیزبتتن; و چند nieces و برادرزاده. او از ایلیزبتتن دبیرستان با کلاس 1957 از شرق تنسی کالج ایالتی به عنوان برجسته نظامی فارغ التحصیل فارغ التحصیل شد و مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه میشیگان مرکزی دریافت. او عضو فعال و متعهد خاکستری کلیسای متحد متودیست. او نیز در خدمت سایر کلیساها متدیست وضع رهبری، معلم مدرسه یکشنبه مطالعه کتاب مقدس رهبر و نماینده به کنفرانس سالانه Holston. سرهنگ دیویدسون و همسرش در چند امداد رسانی و ماموریت سفر در رابطه با متحده کمیته متدیست در تسکین (UMCOR) شرکت کرد. سرهنگ دیویدسون در خدمت با ارتش ایالات متحده برای بیست و پنج سال به عنوان افسر پیاده نظام و افسر سپاه ژنرال آجودان خدمت کرده. او جانباز جنگی است که تور دو وظیفه در ویتنام و تکالیف دیگر در تایلند و کره و بلژیک و هاوایی.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://jcweb.libercus.net/Obituary/2016/11/28/Paul-RICHARD-Davidson.html

بهترین تعطیلات ساحل تایلند و استراحتگاه سواحل بکر، گرمسیری تایلند جذب می کند به مسافران همواره. ما تلاش برای مسافران با تجربه معتبر به یاد داشته باشید، بنابراین ما سعی می کنید برای اقامت به عنوان منحصر به فرد و سنتی که ممکن است نگه دارید. این شهر دومین تایلند که در آن بازدید کنندگان در تعطیلات تایلند به قبایل تپه شمالی به زندگی روزمره در روستا شده است. با دکه های خیابانی و شب بازارهای سراسر کشور، واقعا آسان به انتخاب کنید تا یک غذای سبک هر جا که هستید در تایلند است. در سال 1932، انقلاب سیامی منجر به سلطنت مشروطه برگزار شده و در 1941، تایلند هندوچین فرانسه حمله کرد، عده فرانسه و ادعا لائوس. راهبان با احترام زیادی درمان می شوند. پایتخت سابق این چرم گاومیش تاریخچه بهشت است. مردم محلی بازديد به خفاش ها با ارائه شده برای بودا و مواد غذایی برای راهبان را.