همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است.

بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است.

در دوشنبه ها چهارشنبه ها جمعه ها, یکشنبه ها, پرواز دوحه در 07.20 ساعت رسیدن دوبلین در ساعت 13.20 با بازگشت پرواز ترک دوبلین در ساعت 15.25 وارد دوحه در 00 میده: 40 + 1. قطر ایرویز گروه اجرایی، آقای اکبر آل بیکر گفت: قطر ایرویز رشد بی سابقه ای در دوران اخیر دیده شده است و همچنان به مقصد جدید در نقشه جهانی راه ما راه اندازی اتصال بالا بردن برای ما مسافران از سراسر جهان. راه اندازی پرواز به دوبلین پایتخت ایرلند، علاوه بر هیجان انگیز به شبکه ما و من اعتماد به نفس کسب و کار و اوقات فراغت مسافران از بوئینگ 787 Dreamliner خدمات ما و صاف اتصالات انتخاب، از طریق خانه و توپی حمد فرودگاه بین المللی بهره مند شوند. دوبلین فرودگاه مدیریت مدیر آقای وینسنت هریسون گفت: ما به جلو نگاه به استقبال از خدمات جدید دوحه روزانه از ژوئن و همکاری نزدیک با قطر ایرویز به ترویج مسیر. این سرویس فوق العاده انتخاب و راحتی را برای مسافران و همچنین دوبلین و ایرلند به شبکه جهانی در حال رشد Qatars اضافه کنید. قطر ایرویز جدید مستقیم پرواز بدون توقف به پایتخت ایرلندی در بوئینگ 787 Dreamliner اداره می شود. کسب و کار کلاس پیکربندی شده است در 1-2-1 طرح با صندلی 22، در حالی که اقتصاد 232 کرسی در 3-3-3 طرح. صندلی های تمام ویژگی صفحه نمایش تلویزیون فردی و در هیئت مدیره فای، با کسب و کار کلاس reclining به طور کامل کفی صندلی. مسافران پرواز از دوبلین می تواند انتقال سریع در فرودگاه بین المللی حمد برای سفر به بیش از 150 مقصد در شبکه جهانی قطر ایرویز. قطر ایرویز 13 مقصد جدید در سال 2016 تاكنون باز است. شهرهای جدید اضافه شده این سال ها آتلانتا بوستون و لس آنجلس در آمریکا; بیرمنگام انگلستان; فنلاند; پیزا، ایتالیا; مراکش مراکش; Ras آل راس الخیمه، امارات متحده عربی؛ ویندهوک، نامیبیا; سیدنی و آدلاید در استرالیا. کرابی در تایلند بازگشت به سیشل در دسامبر 12.

Http://www.travel-news.co.uk/10556/2016/12/qatar-airways-announces-direct-non-stop-daily-service-from-doha-to-dublin/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد.