با تمام خورشید، شن و ماسه و دریا، بچه ها ساختمان بزرگ زمان و بلافاصله در حالت آرامش ذهن و بدن خود را قرار داده است.

با سواحل sanndy نرم و سفید و شفاف دریا آمدن به تایلند به ساحل-تعطیلات وجود هستند و نه خیلی بازارها اگر هر یک در همه. فقط رفتن برای تعطیلات ساحل معمولا از وقت خود را در وجود دور به جای رفتن در خرید sprees ماندن. شما را وادار به غذا خوردن، نوشیدن و دیدن لوسیون برای جلوگیری از گرفتن آفتاب سوختگی! مقصد ساحل نیز محل ایده آل برای نسخه تغییر همان ظرف به اسیر کردن ذائقه های خارجی است. تعطیلات ساحل البته مترادف تایلند است. همچنین، مکان های ساحل معمولا بسیار موضعی در راه است که تقریبا همه چیز را که شما وجود دارد برای مردم محلی ساخته شده است. نیازی به گفتن نیست، شما صرف بیشتر وقت خود را در ساحل و یا در خارج در قطار و بیشتر، فشار و شلوغی زندگی شهرستان. تایلند یک زن و شوهر از سواحل زیبا در کرابی، تعطیلات قطعا شما لطفا.

نگاه به آینده، سال نوی چینی در تاریخ 28 ژانویه 2017 نیز دیگر افزایش کوتاه مدت به توریست های بین المللی مهاجران کند. مهم تر، به عنوان سرمایه گذار ارزش با افق سرمایه گذاری بلند مدت, من ترجیح می دهم به تمرکز بر روی AOT را انعطاف پذیری و دوام کسب و کار بیش از بلند مدت و بیش از حد توجه به پیش بینی سیاه سوان رویدادها و نوسانات کوتاه مدت پرداخت. در دهه گذشته را AOT حجم مسافر در فرودگاه های آن در هر سال تنها به جز FY2009 وقتی کاهش حجم 14% رشد کرده YoY با توجه به بسته شدن فرودگاه Suvarnabhumi ناشی از تظاهرات ضد حکومتی بزرگ. با این حال، قابل توجه است که بهبود حجم مسافر AOT را طی یک سال به تولید مثبت 15% رشد YoY در FY2010 و AOT در دوره 10 ساله مسافر CAGR حدود 9 تا 10 درصد است است. پروکسی برای گردشگری رشد و کم هزینه شرکت هواپیمایی رونق تایلند یکی از مقاصد محبوب ترین در آسیا, باقی می ماند اگر نه در سطح جهان. نتايج مسترکارت در آسیا و اقیانوسیه مقصد شاخص 2015 منتشر شد در ژانویه سال 2016 نشان داد که بانکوک بود شهر محبوب ترین در آسیا از نظر تعداد مهاجران گردشگری کل شب ماند و دلار صرف در حالی که پوکت و پاتایا رتبه پنجم و هشتم بود در همان بررسی شد. مطالعه دیگری توسط Hotels.com منتشر شده در اوت 2016 نشان داد که تایلند مقصد رتبه دوم سفر گردشگران چینی پس از ایالات متحده بود علاوه بر تور پوکت شهرت تایلند به عنوان "سرزمین لبخند"، موقعیت استراتژیک این کشور (زمان پرواز چند ساعت برای رسیدن به هر شهر بزرگ آسیایی) آن پروکسی برای رشد در آسیا سفر می کند. با توجه به داده ها از بین المللی هوایی حمل و نقل انجمن (IATA)، ظرفیت کم هزینه حمل (LCCs) در جنوب شرقی آسیا با نزدیک به هشت برابر از صندلی های 25 میلیون به 200 میلیون های 2014 در مقایسه با افزایش 44 درصد صرف برای هواپیمایی خدمات کامل بیش از مدت مشابه افزایش یافت. از نظر سهم بازار، LCCs در جنوب شرقی آسیا حساب در حال حاضر 56 درصد از ظرفیت صندلی در مقابل 32 درصد در سال 2007.

Http://seekingalpha.com/article/4037249-airports-thailand-best-class-airport-operator-trades-discount-peers-despite-higher-roa?source=feed_all_articles شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

با آن نرم سواحل شنی سفید و شفاف دریا آینده به تایلند را برای تعطیلات ساحل مخرب تصمیم گیری شهر شکستن یا ساحل تعطیلات عصبی است؟ رفتن برای تعطیلات ساحل معمولا ترس از ضربه زدن به چیزهایی کودکان قطعا محل را دوست دارم. به عبارت دیگر طیف گسترده ای از ارزان به شهرها وجود دارد، حداقل ساختمان و زیرساخت وجود دارد. به عنوان مقصد ساحل معمولا under-commercialized است، چرا که پاسخ به آن، البته، تعطیلات ساحل شما اکثر روال روزانه صرف خواهد شد. شما خودتان را در ولگردی و قانونی شکنی خرید پیدا نیست و خرید مواد در تعطیلات قطعا شما لطفا. همچنین، مکان های ساحل معمولا بسیار موضعی در راه است و هزینه های پایین - که در آن شما می توانید دریافت بهترین هر دو جهان؟ مقصد ساحل محل ایده آل برای رفتن هم برای مردم محلی درست کنید. با تمام خورشید، شن و ماسه و دریا، بچه ها ساختمان بزرگ زمان و بلافاصله در حالت آرامش ذهن و بدن خود را قرار دهید.