هستند بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از عروسی متخصصان به کمک طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را Nuptials.

آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد.

پایتخت eponymous Krabi استان Krabi شهر است به چند جالب موزه ها عمدتا تاريخ منطقه به تصویر می کشد. کافه در فراوانی اینجا و فسیلی پوسته ساحل نزدیک همراه با ببر غار Templeboth محبوب در میان گردشگران به دنبال اضافه کردن لمس فرهنگ به سفر خود را ثابت کند. از پارک ملی Bokkharani دارای جنگل های انبوه است که خانه را به انواع خطر انقراض پرنده و حیوان گونه pitta Gurney را از جمله پرنده دقیقه با شکم زرد است که در پارک همراه با تنی چند از دیگر زندگی لوکس و feathered. ساحل پوسته های فسیلی 40 میلیون سال سن فسیل های یافت شده در ساحل نام درستی تنها هنگامی که جزر و مد کم است و این محل ایده آل برای اقامت برای کسانی که با کودکان و یا که علاقه به موضوع سفر قابل مشاهده هستند. بهترین راه برای رسیدن به ساحل پوسته های فسیلی سفر songthaew 20 دقیقه از Krabi شهر است. کلاه Nopparat Thara ملی پارک کلاه Nopparat Thara پارک ملی یکی از بهترین نمونه هایی پارک ملی در منطقه است و آن اکثریت خط ساحلی Krabi را همراه با حدود 80 جزایر فی فی از جمله. بازدید کنندگان می توانید پارک طولانی دم قایق، قایق رانی، به عنوان بخشی از تور سازمان یافته و یا برای کسانی که واقعا برای ماجراجویی، جیپ استخدام به کشف آن را به بخش خصوصی به دنبال کشف. ببر تایلند معبد غار است که مترادف معابد و زیارتگاه ها و Krabi مستثنی نیست. معروف ترین معبد در منطقه خارج از Krabi شهر واقع شده است و می توانید آن را با سهولت یا پای پیاده و یا با محلی songthaew رسیده. معبد غار سنگ آهک است که بديهايى جنگل ساخته شده بود و آن نام مشتق شده از سنگ نزدیک است که در شکل پنجه ببر با پنجه چاپ تعبیه شده در سنگ خود را تنظیم.

Https://www.hotels.com/articles/ar001569/krabi-sightseeing-guide-visit-notable-attractions-and-landmarks/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است.