با سواحل شنی سفید خیره کننده استراحتگاه لوکس چشمه های معدنی، آب و هوای دلپذیر و مهمان نوازی تایلندی, پوکت می سازد آن را در لیست ما را از بالا به مقصد زمستان 10.

شما می توانید تصویر چگونه کسب و کار در لا وگاس نردبان? هر ساحل شما چیز خاصی را ارائه دهد. موسیقی چیزی است که ارتباط تنگاتنگی با این مکان گرفته از بلوز، جاز کشور اند رول راک و هیپ هاپ است. سفر به سختی 15% برای مقاصد حرفه ای و بقیه به دیدار بستگان و دوستان. لیوبلیانا سرمايه است خانه را به بسیاری از (هنر) builFings نو و باروک. جزایر جادویی به طور گسترده ای پراکنده در سراسر atolls. اجتناب از رفتن اگر می خواهید به سواحل منزوی به Ga مرکزی. دی کلیسای سانتا ماریا بلا سلام آن را برای معماری و آثار هنری شگفت انگیز آن شناخته شده است. این مکان چیزی ارائه تجربیات منحصر به فرد، که معمولا بی همتا است. رجیس لهاسا هتل پنج ستاره لوکس در تبت، چین است.

جدای از این, رشته کوه های آلپ میلادی نیز چشم جذاب است. قبل از اینکه شما فکر می کنم از هر چیزی برای انجام وجود دارد، والت دیزنی توچال جهانی در اورلاندو است باید بروید. هر یک از آنها در اختیار داشتن چیزی منحصر به فرد و هیجان انگیز. با سواحل شنی سفید خیره کننده استراحتگاه لوکس چشمه های معدنی، آب و هوای دلپذیر و مهمان نوازی تایلندی, پوکت را در لیست ما را از بالا 10 زمستان مقصد می کند. میلیون ها نفر از اهالی غرب شده اين دولت هند کوچک بین دسامبر و فوریه. فوق العاده هیجان انگیز، شکی نیست. 10. پرنده نگری علاقه مندان بیش از خوشحال با این تعطیلات کنیا را به یکی از بهترین نقطه پرنده نگری در دنیا اتفاق می افتد خواهد بود. با این حال، هر دو این جزایر توریستی معروف و میلیون ها گردشگر جذب هر سال. بچه ها می تواند زمان زیادی در باغ وحش Taronga است که حدود 340 گونه و بیش از 2،600 نوع حیوانات فردی. کوستا شجاع، کوستا Daurada، کوستا مل Maresme، کوستا مل Azahar، کوستا د والنسیا، کوستا بلان، کوستا Calida، دریا تنور، کوستا د آلمریا، جزایر گرمسیری، کاستا مل سل، کوستا د لا لیز، ماربلا سپری، Sotogrande، و مالاگا.