بله، آن را به همه اطراف شلوغ محدود است و خورشید نیز ممکن است بیش از حد گرم برای راحتی، اما مایا خلیج زیبایی های طبیعی نزدیک یکی می تواند به تجربه عشق در Sight―as اول زمانی که شما به اندازه کافی آیةالله به چشم پوشی از افراط در اطراف شما جریان است.

مواد غذایی در هنگ کنگ کلاس بالا و چیزی لطفا هر کس، آن غذاهای از اروپا آمریکا، آسیا و یا هر جای دیگری در جهان وجود دارد. توقف بعدی است که عمدتا در لی فی، که در آن شما را وادار به غذا خوردن و استراحت برای چند ساعت زیر که, شما باید فرصتی برای گرفتن شیب در آب به شگفت انگیز ترین موجودات است که ساکن دریای آندامان. این قایق سواری می تواند برای چند ساعت و یا برای تمام روز اجاره. پرسنل پارک وضع زندگی نظامی در قلعه است ارزش. مالدیو از جزایر مرجانی 1,190 ساخته شده محل منزوی و زیبا برای کسانی که عشق دریای عمیق آبی، درختان نخل و سواحل سفید پودری است. یک کلمه از مشاوره خواهد بود بازديد آگرا در زمستان نوامبر / دسامبر / ژانویه ماه بهترین بودن. بنابراین پس از زمان زیادی با قمار، شما به این مکان برای پایان آرام به روز سر می تواند. سوار گوندولا یا سفر با اتوبوس های آب موتوری تجربه فراموش نشدنی برای شما خواهد بود.

پاسخ: زیر آبی، غواصی و تورهای جزیره یدلایمخیرات 2016 ژوئن 27، 7:56 بعد از ظهر با تشکر برای پاسخ. من با استفاده از Krabi به عنوان پایه من و رزرو با اپراتور خود را برای کشف جزایر فکر می کرد. یا که توصیه نمی شود من فقط باید برای هر یک جزیره و کتاب tour(s) من از آنجا سفر? بهترین راه برای انجام این کار چیست؟ 3. پاسخ: زیر آبی، غواصی و تورهای جزیره یدلایمخیرات 2016 ژوئن 27، 9:05 PM سفر ماموران هتل خود را و یا هر شما را به یک تور قادر خواهید بود. آنها تقریبا مشابه، و شما باید بدون مشکل رزرو تور برای روز بعد. برای غواصی، پیشنهاد من این است که انجام تحقیقات کمی بیشتر آنلاین اول.

Https://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g297927-i9287-k9642519-Snorkeling_Scuba_and_Island_Tours-Krabi_Town_Krabi_Province.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

برخی از گونه های کمیاب ترین گیاهان و حیوانات در سیشل در بر داشت. راه کامل می شود به یک توپ از یک زمان در پارک های تفریحی و سپس به طرف ساحل بازنشسته برای یک تعطیلات آرامش بخش و زیبا. بله، آن را به همه اطراف، شلوغ محدود است و خورشید نیز ممکن است بیش از حد گرم برای راحتی اما مایا خلیج زیبایی های طبیعی نزدیک یکی می تواند به تجربه عشق در sight―as اول زمانی که شما به اندازه کافی آیةالله به چشم پوشی از افراط در اطراف شما جریان است. شما می توانید تماشا پر جنب و جوش و پرندگان و حیوانات غیر معمول در ذخایر و پارک ها مانند پارک ملی Seychellois هورن. سواحل هاوایی زیبا قطعا می تواند استرس خود را کاهش دهد. همراه با چند میراث جهانی یونسکو یکی قادر خواهند بود تا شاهد بسیاری از پرتغالی نفوذ در فرهنگ و ساختار و مواد غذایی، از آنجایی که این جایی است که توسط پرتغالی برای مقدار قابل توجهی از زمان حکومت بود. اگر شما به دنبال یک تجربه آدرنالین-پمپاژ، سپس کرالا انواع پرماجرا بازی ارائه می دهد. پارک ایالتی پرچ فورت در نقطه شمالی جزیره آملیا در طول رودخانه آملیا واقع شده است.