ناظر مراقب باشید با این حال، خواهد شد، سه فصل توجه داشته باشید: دانلود: از نوامبر تا پایان فوریه آن نیست خیلی باران و درجه حرارت هستند در پایین خود را، اگر چه به سختی متوجه تفاوت در جنوب و فقط نیاز به بسته بلوز اگر پیاده روی در شمال کوه که در آن درجه حرارت می تواند سقوط به عنوان کم به عنوان 5 درجه سانتیگراد.

والت Sanphet سی شبه، تایلند Ayutthaya بسیاری از تعطیلات عمدتا مربوط به مذهب بودا و سلطنت است. از برگشت بیشتر نزدیک به چسبیده شود اول از دوم، یک چیزهای زیادی در مورد تایلند غذا از اصطبل و رستوران های کوچک پیاده رو معمولا کاملا امن است. مسافران که این پیشنهادات را قبول اغلب در خارج از راه، بازار با قیمت های ظالمانه - و هیچ راهی برای رسیدن به مرکز شهر از کجا آمدهاند پایان خواهد شد. ناظر مراقب باشید با این حال، خواهد شد، سه فصل توجه داشته باشید: داغ: از نوامبر تا پایان فوریه آن نیست خیلی باران و درجه حرارت هستند در پایین خود را، اگر چه به سختی متوجه تفاوت در جنوب و فقط نیاز به بسته بلوز اگر پیاده روی در کوه های شمال، که در آن درجه حرارت می تواند سقوط کم از 5 درجه سانتی گراد. اختیار و جرائم قاچاق است که ترافیک بلیط جنحه در کشورهای دیگر شایستگی را حبس ابد و یا حتی مرگ در تایلند می تواند در نتیجه. چتر دریایی جعبه شناگران اقیانوس گردشگران و مردم محلی به طور یکسان، بسیاری از زنده ماندن را کشته اند. چاد ผัดไทย تایلندی به معنای واقعی کلمه "تایلندی هم بزنید سرخ"، به معنای برنج نازک رشته فرنگی سرخ شده در سس تمبر هندی بر اساس. همیشه نگاهی به اتاق یا بهتر است هنوز چندین اتاق گاهی صاحبان ارائه نمی بهترین ارزان اتاق اول قبل از توافق قیمت. این معنا بدون وقفه باران اما زمانی که آن اعتراضی و جاری شدن سیل می غیر معمول نیست.

کمک های بدون درز در نوک انگشتان شما. 2. رسیدن به کسب و کار رونق 'bleisure' هست و واقعا در حال انجام است و 2017 شکوفایی بیشتر نه تنها در خطوط blurring بین اوقات فراغت و کسب و کار سفر اما ارزش ما به محل کار سفر فرصت های ضمیمه مراجعه کنید. 40% * از مسافران جهانی است که برای کسب و کار سفر امسال، 46% * فکر آنها سفر خواهد شد حتی بیشتر برای کسب و کار در 2017. بیش از سوئیت های کسب و کار و ارائه پاورپوینت، 49% * از مسافران کسب و کار در حال حاضر گسترش سفر کسب و کار خود را برای بیشتر لذت بردن از مقصد، در حالی که سه چهارم (75% *) قصد انجام این کار یکسان و یا بیشتر در سال آینده. دیگر زمان از دست رفته و یا ناراحتی حرفه ای دیده می شود, سفر کسب و کار به طور فزاینده ای به عنوان فرصتی برای گسترش افق، الهام بخش و پیشرفت در حرفه مینماید. طوری که 30% * از مسافران را حتی قبول کار پایین تر به پرداخت اگر آنها می تواند سفر بیشتر برای کار بوده! 3-اشتها به کشف جهان کشف شده است بسیاری از مکان های ناشناخته و وعده 2017 به مسافران آزاد اکسپلورر درونی خود را هرگز مانند قبل. 45% * طرح به کارآفرینی در انتخاب خود را از مقصد در سال آینده در حالی که 47% * می خواهم برای کشف گوشه و کنار جهان که به هیچ یک از دوستان خود شده اند. که آیا آن را به روستا از راه دور کوه نوردی یا پیدا کردن سنگ مهمان خانه در طرف دیگر آهنگ، ما در حال دیدن شواهد همه دور اشتها رو به رشد به محیط های ناشناخته به یک روش معتبر.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079782.html

این شهرها زیادی نیز ارائه و چیانگ مای هون سلام کخ Samui پاتایا/شانگهای و پوکت. "چای سرد". فیل ها در این گله اغلب از استان های مختلف هستند. 42 فیل می تواند آسیب های مربوط به سواری دادن و یا رفتن در treks با گردشگران را حفظ. در حالی که تایلند با گشت و گذار paradises مانند بالی مطابقت ندارد، گشت و گذار آن محل را داشته باشد. حیات وحش تایلند زیادی برای عرضه دارد. خوابگاهها هستند چیزی برای تایلند معمولی نیست. دیگ جوش در وسط میز خود، خرید مواد 40 و 80 والا مقام پاپ و دم سوپ خود را. پر کردن و خوشمزه و یک راه عالی برای دانلود کام پس از غذا تایلندی اسپیسی! مراسم در سانا هوانگ انجام شده است.