آن بخش که در آن شما می توانید کتاب روز استفاده هتل ها برای دوره های مختلف زمان و هزینه است یک سوم از اتاق هتل که آن شب تمام رزرو شده است است.

داستان های عجیب و غریب و اشیاء از سراسر جهان جمع آوری می شود. این ساختار رها شده پس زمینه برای یکی از اسرار scariest عصر با ناپدید شدن خباثت و بازديد دوره ای از طرف دیگر است. به عنوان "مهمان" ما سعی کنید برای پیدا کردن راه خود به اتاق از تاریکی ها، که در آن ارواح و اشباح نهان همه جا خفا انجام دادن کیسه های بدن موش ها و شگفتی های بد روبرو هستند. صبح در زیبا صرف Cong mooch گرمسیری باغ که در آن شما می توانید قدم زدن میان اسراف رنگارنگ از گل های عجیب و غریب، لذت بردن از نمایش سنتی تایلندی فرهنگ و رقص، و اجازه دهید خود را راهنمای محلی نشان می دهد شما را به نمونه در رستوران محلی غذای تایلندی. هر قطعه درخشان در حال حاضر با زیبایی خاص خود را با هر یک از ژست اصلی ایجاد شده توسط بازدید کننده روزانه بی پایان در هنر در بهشت حتی بیشتر جذاب و به یاد ماندنی می شود. طبیعت ملایم Thais غیر قابل انکار است. راهنمای خصوصی شما بخواهید در مورد سفارشی کردن تور خود را دقیقا چه می خواهید برای دیدن و آیا در پاتایا، تایلند. از طلوع خورشید تا غروب آفتاب پاتایا سواحل همواره، به عنوان آب دوستداران ورزش و نمازگزاران خورشید به آب را پر از زندگی هستند. تنها موزه زندگی چیز کنجکاو و زیبا از همه سه امپراطوری حیوان نباتی و معدنی و اما آن نیز شما ارائه می دهد انواع مختلفی از سرگرم کننده و هیجان انگیز نشان می دهد نیست.

خود بسته شامل پروازهای و گشت و گذار. Yatra اگر شما توقفگاه بین راه طولانی بین دو پرواز و یا برای چند ساعت فقط در شهر هستند و نمی خواهم به صرف بمب در اتاق هتل، Yatra در حال حاضر توسط ساعت پرداخت ارائه شده است. این بخش که در آن شما می توانید هتل ها استفاده از روز را برای دوره های مختلف از زمان کتاب و هزینه یک سوم از اتاق هتل است که آن شب تمام رزرو شده است. این است که مناسب برای افرادی که میان پروازهای و نقطه راحت به استراحت نیاز است. شما می توانید انتخاب کنید اسلات زمان شهر و تعداد افراد و اتاق و کتاب اتاق خود را برای ساعت تعیین شده. Cleartrip وب سایت فروش ویژه آسیا هوای رفتن که کم از 999 تومان کرایه کرده است. البته برخی از شرایط و ضوابط وجود دارد اما شما هنوز هم می توانید انتظار برای دریافت یک معامله خوب. کرایه یکطرفه است و تا دسامبر 4.However معتبر است، می توانید رزرو تا ژوئن 2017. حتی اگر شما در برنامه ریزی تعطیلات سال آینده، پس در حال حاضر بلیط های خود را به مقدار زیادی بر روی بلیط هواپیما کتاب.

Http://www.india.com/travel/articles/travel-deals-of-the-week-air-tickets-for-rs-999-and-more/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

بعد از ناهار مجموعهای از حیوانات در محوطه expanvie خان میومیو باز باغ وحش اکتشاف اطراف تفریحگاه ساحلی پر جنب و جوش از پاتایا، تایلند با راهنمای شخصی دوستانه از ToursByLocals می بینید. ساحل محبوب windsurfers و علاقه مندان به waterspouts است زیرا این منطقه لذت می برد سریع و نسیم تازه پدیده جزیره از خلیج تایلند و چون دریا کمتر منجر به احتقان با قایق از پاتایا خلیج است. سپس ساکنان صخره های مرجانی در آکواریوم دریایی نمایش داده شده. ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. قطعا وجود دارد واقعا ارزان ادامه مطلب... امروز, صدها هزار نفر از بازدید کننده هر سال کشیده شده به پاتایا تور پاتایا & فعالیت به عنوان windsurf بسیاری از لذت بردن از اسکی ابی, شنا، حمام آفتاب، لوله، بادبان یا نگاهی به سفر به جزایر در نزدیکی. بیش از 100 از نوازندگان حرفه ای در خیره کننده لباس شگفت زده اند مخاطبان با تجربه عمر به یاد ماندنی است که شما نمی خواهد باور دیدنی و جذاب نشان می دهد مانند پاریس را نشان می دهد در تایلند است. هر قطعه درخشان در حال حاضر با زیبایی خاص خود را با هر یک از ژست اصلی ایجاد شده توسط بازدید کننده روزانه بی پایان در هنر در بهشت حتی بیشتر جذاب و به یاد ماندنی می شود. پاتایا تنها دوم به بانکوک از نظر تنوع در هتل ها ارائه و تجارب به ذکر آن به همان اندازه از برق ادامه مطلب است... نمایش کشتی تمساح توسط بانوی هنرمندان شاهد و بازدید از مزرعه تمساح.