استراحت در ساحل شنا بروید و ترک چاپ پا در ساحل شن و ماسه سفید پودر.

پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. شما می خواهم به کتاب خط? ما سفر نهان برای همه توریست از پوکت راه اندازی تا به حال... بررسی 4 هفته پیش از طریق تلفن همراه PhuketToursDirect مالک در پوکت تور مستقیم - تورهای روز به بررسی این عزیز، ما را به عنوان عامل تور تور هر کجا که شما انتخاب می کنید برای خرید تور چرا تور دقیقا همان خواهد بود کار واکنش نشان دادند. این مخلوط شن و خورشید دریا و طبیعت روشن آب و ماهی و ریف مرجانی و ساحل است... اهنگ خیالی پوکت جزیره بزرگترین و عجیب ترین نشان می دهد و باید مطلق است. لطفا با پر کردن فرم زیر را با اطلاعات شخصی شما. مهم: نام و محل هتل خود را بنویسید. تاتی قفقاز مجوز 34 / 00136 ما به یکی از وسیع ترین انتخاب روز سفر بسته های تور و گشت و گذار در پوکت در قیمت بهترین ممکن در پوکت از جمله جزیره Phi، جزیره جیمز باند، چانگ پارک ملی Na، Krabi, جزایر چیزی، مایا جزیره, جزیره مرجانی، خان Soc پارک ملی، تورهای ماجراجویی, کوه پیمایی فیل را ارائه دهد.

من که به همین دلیل است که می گویند. من حتی در حمام با زبان من در رقصید. بیا، من دیوانه لعنت اما یک بار در طول عمر کاری غیر معمول در حمام نواختن موسیقی با صدای بلند ساعت من دانم. به گمانم مردم درب بعدی منظور کنید. Hehehe!!! اگر می خواهید به ماندن در برج سپس دلیل گران آماده سوزاندن یک سوراخ در جیب خود کنید. هزینه در هر اتاق (دو تخته) بنابراین اگر کسی قصد ماندن شب در هتل سپس بهتر انتخاب کردن برای اقامت در اتاق یک سوپر مراکز = 8000 THB با پیام های تایلندی با تعریف و دسترسی به استخر / Sealife بانکوک (که قبلا سیام اقیانوس جهان) اگر شما shopaholic و سپس عجله به MBK مرکز / سیام معیار. هر جا که شما را به عجله از آنجا که مهم نیست مهم نیست. یکی به بازار A وارد و خارج از بازار ب.

Https://www.tripoto.com/trip/things-to-do-in-thailand-in-5-days-abhinav-deb-5847fc75b94f3 شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

ادامه مطلب... ما کامل ترین لیست فعالیت و چیزهایی به انجام در پوکت در طول تعطیلات خود را در دسترس هر نقطه، انتخاب های گسترده ای در تور مانند غواصی، ماهیگیری، غواصی، تورهای قایق سرعت، دریا قایقرانی، خدمات انتقال به مقصد محبوب ترین نظير فی جزیره، چیزی جزیره Krabi, مایا جزیره مرجانی جزیره کخ تایلندی نوامبر جزیره کخ لانا گرفتن سرعت قایق تور به چانگ Na پارک ملی خلیج و جزیره Phi هستند محبوب ترین چیز برای انجام در پوکت انطباق است. استراحت در ساحل شنا بروید و ترک چاپ پا در ساحل شن و ماسه پودر سفید. سفر ما روز غواصی & تورهای گردشی به چیزی شگفت انگیز جزایر جزایر & فی با قایق سرعت خصوصی ترکیب. شمع یارو "مرداب" – شنا وایکینگ غار – کردن شمع کرجی یارو "مرداب" – شنا جهان مشهور مایا خلیج – "ساحل" بازگشت به مارینا پوکت سلطنتی – گشت و گذار ما کرجی departs فی در اطراف 04:00 به بازگشت شما به مارینا در حدود 05:00 برای انتقال را به خوابگاه خود را به عقب. تفاوت از راه های دیگر هستند... کوه های سنگ آهک و جزایر mangroves و آب زمرد سبز احاطه شده. با این تور دوچرخه سواری شما دهکده ماهیگیری سنتی و شالیزارهای سرسبز برنج و منحصر به فرد مساجد و جنگل های گرمسیری، گرفتن نگاه بی نظیر در زیبایی های طبیعی منطقه و راه های محلی از زندگی می توانید سوار.